Neuveríte, aké skazené potraviny predávajú Slovákom, ako by sa nič nedialo

potraviny nakup e1679681339516

Vlna nevôle zaplavila sociálne siete, keď sa viacerí zákazníci pustili do kritiky potravín, ktoré boli na predaj v niektorých pobočkách známeho nemeckého obchodného reťazca. Obzvlášť v centre pozornosti sa ocitli predajne v Zlatých Moravciach a Dolnom Kubíne, kde nespokojní spotrebitelia zdieľali fotografie nekvalitného ovocia a vajec. Píše o tom portál zoznam.sk

V komentároch sa objavili príspevky zákazníkov ako Juraj a Ľubica, ktorí dokumentovali svoju nespokojnosť priložením fotografií plesnivých mandarínok a vajíčok.

Sťažnosti sa netýkali len ovocia, ale aj iných potravín, čo potvrdili aj ďalší zákazníci svojimi príspevkami.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Ak chcete schudnúť, mali by ste vypiť toľkoto káv denne

Na tento problém zareagovala hovorkyňa reťazca Lucia Vargová, ktorá vyjadrila poľutovanie nad akoukoľvek nespokojnosťou zákazníkov. Zdôraznila, že reťazec klade veľký dôraz na kvalitu a čerstvosť potravín, pričom kontrolný proces sa začína už v logistickom centre a pokračuje v každej predajni.

Vargová taktiež pripomenula, že reťazec berie reklamácie vážne a snaží sa ich vyriešiť čo najrýchlejšie.

Ďalšie komentáre v diskusii však poukázali aj na pozitíva. Napríklad Peter z Nových Zámkov opísal pozitívnu skúsenosť s kvalitou tovaru vo svojej miestnej pobočke. O zvyšovaní povedomia o lokálnych špecializovaných predajniach hovorila aj ďalšia zákazníčka.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vymetá usadeniny z tela. Ako zaviesť do stravy viac vlákniny?

Zatiaľ čo diskusia na sociálnych sieťach pokračuje, Štátna veterinárna a potravinová správa SR informovala, že ich kontroly v predajniach v Zlatých Moravciach a Dolnom Kubíne nenašli žiadne nedostatky. Tento fakt môže naznačovať, že problémy s kvalitou potravín môžu byť izolované prípady, avšak zákaznícke skúsenosti hovoria iný príbeh. Reťazec musí nájsť rovnováhu medzi udržaním kvality tovaru a zabezpečením spokojnosti svojich zákazníkov.

kaufland dolny kubin upravene e1700253519883
kaufland zlate moravne upravene e1700253486287

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *