Neuveríte, čo dostal Naď na Ukrajine. Má to za to, že zachránil životy na Ukrajine!

nad ukrajina vyznamenanie

Dočasný minister obrany Jaroslav Naď je známy svojou podporou Ukrajiny a NATO. Naď je zástancom toho, aby sa Ukrajina bránila zbraňami a tie aj rád posiela z nášho územia. Teraz si za to zaslúžil od Ukrajincov veľkú poctu a to nie je všetko.

Naď dostal od ukrajinského ministra obrany ocenenie „Ocenenie od ukrajinského ministra obrany Oleksiho Reznikova patrí všetkým, ktorí majú zásluhy na množstve životov na Ukrajine, ktoré sa nám spoločne dobrými a včasnými rozhodnutiami podarilo zachrániť.“ informuje minister.

„Bez podpory kolegov vo vláde, a správneho zahranično-politického nastavenia, by boli následky odpornej ruskej agresie na Ukrajine ešte omnoho väčšie. Som vďačný za možnosť opäť navštíviť našich ukrajinských priateľov, vidieť ich tváre a cítiť ich odhodlanie vybojovať si naspäť mier a slobodu na celom území Ukrajiny.“ uvádza ďalej Naď.

„Je to neuveriteľné, no až keď človek navštívi tieto miesta, uvedomí si, ako blízko k našim hraniciam je ľudské utrpenie, deštrukcia a teror, ktoré za sebou zanecháva ruská armáda.

Jedine s prispením všetkých demokratických krajín dokážu Ukrajinci toto zlo konečne zastaviť a ochrániť tak svoju vlasť a obyvateľov.“ uzatvára minister.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *