Obyčajné slovenské ženy zadržali migrantov: „Drž hubu a seď!“ kričali po nich

migranti slovensko 1

V obci Veľká Čalomija, situovanej na slovensko-maďarskej hranici, došlo k nepríjemnej udalosti, kedy skupina žien konfrontovala migrantov v pokuse odradiť ich od prekročenia štátnych hraníc.

Približne 20 migrantov, vrátane detí, sa pokúšalo o prechod hranicami Maďarska a Slovenska, keď ich zastihla skupina štyroch žien, rozhodnutých postaviť sa im na odpor. Video, ktoré zachytáva celú udalosť, bolo zaznamenané a zdieľané na platforme Rumble pod účtom AE News a bolo tiež spomenuté v Denníku N.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Obaľte do tejto veci kuracie mäso a nepotrebujete olej na vyprážanie. Je to zdravé

Kontroverzná Konfrontácia

Ženy, v zrejmej snahe zabrániť migrantom v pokračovaní cesty, používali agresívnu verbálnu komunikáciu, zmiešanú so slovenčinou, angličtinou a nemčinou. Krikmi a vyhrážkami, vrátane hrozby použitia elektrického paralyzéra a psa, sa snažili donútiť migrantov k zotrvaniu na mieste. V jednom momente zazneli aj vyhrážky o odoberaní detí migrantov s výrazom: „Zobereme kinder a basta.“

Migranti, zdá sa, neboli istí, čo presne od nich ženy žiadajú, a boli zjavne vystrašení. Napriek zastrašujúcemu prístupu žien, v jednom momente sa migrantom podarilo zoskupiť sa a opustiť „zajatie“.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Muž ukázal trik, ako úplne ľahko ošúpať zemiaky. Ľahšie to nemôže byť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *