Prázdny pohár z lekváru v kúpeľni vám vie ušetriť peniaze, ani neviete ako

pexels max rahubovskiy 7533929

Prázdne nádoby sa môžu hodiť v mnohých situáciách. Skvele sa hodia na uskladnenie korenín a potravín a v kúpeľni pomôžu usporiadať vatové tyčinky alebo vatové tyčinky. Existuje však ešte jedno ich využitie, ktoré sa môže hodiť. Uchovávajte prázdnu nádobu v sprche a vyriešite tak obľúbený problém a ušetríte peniaze.

Nie každý vie, že je dobré vziať si so sebou do kúpeľne malú nádobku s džemom, horčicou alebo obľúbenou omáčkou. Dôkladne umytú ju môžete použiť na určitú dennú činnosť. Ušetríte tak peniaze a zároveň sa zbavíte obľúbeného, nepríjemného problému. Prečo mať v kúpeľni prázdnu nádobu? Odporúčame: V prípade, že sa v nádobe nachádza voda, ktorá sa dá vylúhovať, môžete ju použiť aj na iné účely.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nemci pred odchodom na dovolenku dávajú mincu do mrazničky. Zachraňuje ich to

Ako si dobre napeniť šampón? Metóda pohára tento obľúbený problém rýchlo vyrieši

Malý prázdny pohár v kúpeľni sa môže hodiť najmä pri umývaní vlasov. Umožní vám to použiť módnu metódu pohára. Tá spočíva v tom, že do nádoby nalejete malú dávku svojho obľúbeného šampónu a pridáte k nej vodu.

Hotová zmes sa potom použije na šampónovanie pokožky hlavy. Tým sa spotrebuje menej prípravku, ušetria sa peniaze a vyrieši sa aj obľúbený problém. Ak váš šampón zle pení, jednoducho ho nalejte do prázdnej nádoby, pridajte vodu a zatvorte uzáver.

Nádobou niekoľkokrát zatraste, aby sa vytvorila pena, a hotový roztok použite na umývanie pokožky hlavy ako zvyčajne. Rozdiel bude viditeľný okamžite.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite namiesto bežnej kávy. Zlepšuje metabolizmus a pomáha páliť tuk

Aká je metóda pohára? Vezmite si pohár do kúpeľne a účinok uvidíte okamžite

Metóda pohárikov však nie je len spôsob, ako ušetriť peniaze a urobiť šampón penivejším. Predovšetkým je to ideálna metóda umývania vlasov pre tých, ktorí bojujú s jemnou a citlivou pokožkou hlavy. Zriedením prípravku dosiahnete, že bude pôsobiť oveľa šetrnejšie. Takto môžete ľahko spotrebovať aj šampón, ktorý vám neslúžil, pretože bol príliš silný. Zriedením malého množstva vo vode sa účinok výrazne zjemní. Túto metódu by ste mali vyskúšať aj vtedy, ak máte problém s mastnou pokožkou hlavy. Pomáha dôkladnejšie odstrániť prebytočný maz a lepšie čistí vlasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *