Dramatické zábery ukazujú moment, keď ruská stíhačka zachytila dva americké jadrové bombardéry B-52 nad Baltským morom.
Stalo sa tak len niekoľko dní po tom, čo ruské lietadlo zostrelilo americký dron, ktorý podľa Pentagónu vykonal „bezohľadný“ manéver.
Nechcete zmeškať to najdôležitejšie?
Majte tie najlepšie články z Plenum.sk priamo vo svojom telefóne zadarmo. Pridajte si nás do Google zdrojov a buďte v obraze skôr ako ostatní.
Na tomto videozázname zo stíhačky SU-35 je vidieť lietadlo letiace vedľa bombardérov, keď sa približovali k ruskému vzdušnému priestoru.
Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že stíhačka bola vyslaná, aby zabránila narušeniu hraníc.
