Skrytá finta supermarketov? Muž objavil tajnú zásuvku, ktorú sme mali stále pred očami

obchod zakaznik nakup

Niektoré veci sa skrývajú priamo pred našimi očami a my si ich ani neuvedomujeme. Príkladom je objav mladíka menom Kyran, ktorý zdieľa video na sociálnej sieti TikTok, v ktorom ukazuje, ako našiel skrytú zásuvku na predajnej ploche v supermarkete.

V tomto krátkom videu Kyran ukazuje divákom skrytú funkciu regálov, o ktorej väčšina zákazníkov ani netuší. „Dovoľte mi ukázať vám malý life hack vo vnútri obchodu,“ hovorí Kyran na začiatku videa a potom sa pristaví k regálu s malinovkami. Ukazuje, ako sa ľahko dostane ku skrytej zásuvke, ktorá sa nachádza na spodku police a ktorú môže použiť, keď je tovar vypredaný v regáloch.

Kyran v zásuvke našiel poukladané limonády. „Ak je tovar vypredaný v regáloch, majú tu zásoby, viete,“ vysvetľuje Kyran vo svojom videu. Hneď potom ho predavač upozorní, aby zásuvku zatvoril, pretože sa obáva, že iní zákazníci začnú zneužívať túto skrytú funkciu.

Kyranove video sa stalo rýchlo virálnym a vyvolalo vlnu reakcií. Niektorí používatelia sa zhodli na tom, že tieto zásuvky by mali byť určené na skladovanie čistiacich prostriedkov, zatiaľ čo iní si myslia, že zákazníci by nemali byť povzbudzovaní k využívaniu skrytých zásuviek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *