Slováci si začali dávať ku záchodu misku s ryžou. Ten nápad je úžasný

ryza zachod

Nepríjemný zápach v kúpeľni je dosť veľký problém, ale málokto vie, že na jeho odstránenie stačia dve zložky. Namiesto vonného difuzéra alebo osviežovača vzduchu vyskúšajte tento trik. Ako sa zbavíte zápachu v kúpeľni? Táto domáca kombinácia je ideálna!

Určite sa už každému aspoň raz stalo, že chcel po vstupe na toaletu utiecť, a to všetko kvôli zápachu v kúpeľni, ktorý nebol lákavý. Ak máte aj vy pocit, že by vašej iskrivo čistej toalete prospel dobrý difuzér vône, nemusíte ho vôbec kupovať. Stačí si vziať dva výrobky a vaša kúpeľňa bude v okamihu príjemne voňať.

Čo robiť, ak to v kúpeľni nevonia?

Nepríjemný zápach v toalete je veľký problém, ktorý môže mať minimálne niekoľko rôznych príčin. Tí, ktorí sa starajú o poriadok v kúpeľni, dobre vedia, že po vydrhnutí do lesku často vôbec nevonia po fialkách. Vtedy sa začína hľadanie dokonalého prípravku, ktorý okamžite uvoľní príjemnú vôňu. Aký aróma difuzér si kúpiť? Alebo by bol lepší osviežovač vzduchu? Ani jedna z týchto odpovedí nie je správna.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Do kávy s mliekom pridávam jednu tabletu. Z tela vymetá toxíny ako kefa

Mnohí ľudia sa nechajú oklamať záhadnými názvami, farebnými etiketami a ubezpečeniami výrobcov, že ich vonný výrobok je ten najlepší. Veľmi často difuzéry, osviežovače vzduchu alebo iné vonné guľôčky voňajú len jeden deň alebo dokonca niekoľko hodín, čo problém nepríjemných pachov v kúpeľni nerieši. Nemáme žiadny účinok, ale len strácame čas, peniaze a nervy, a to isté na záchode smrti. Namiesto hľadania chemickej sviežej vône do kúpeľne je lepšie pozrieť sa, ako si vyrobiť vlastnú vôňu do kúpeľne.

Ako si vyrobiť vlastnú vôňu do kúpeľne?

Tento recept je triviálne jednoduchý, má skvelý účinok a šialene vonia! Na výrobu domáceho difuzéra vône potrebujete 2 polievkové lyžice ryže, ktoré zmiešate so zmäkčovadlom alebo esenciálnymi olejmi podľa vlastného výberu. Vďaka tejto kombinácii si môžete vytvoriť dokonalú vôňu vo vašej kúpeľni za pár drobných. Stačí tieto ingrediencie dôkladne premiešať v miske, čo nám zaručí dlhotrvajúcu a príjemnú vôňu v toalete.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Rozsypte toto po dome a pavúky od vás utečú a už sa nevrátia

Domáci ryžový difuzér je najlepšie umiestniť v blízkosti toalety a v tých priestoroch, kde cítime výrazný zápach. Zvýši sa tak účinok domáceho osviežovača vzduchu, vďaka čomu bude jeho vôňa intenzívna. V tomto kúpeľňovom vonnom patente nezabudnite pravidelne vymieňať novú zmes a testovať zaujímavé kombinácie olejov. Len tak získate dokonalý – a najlepší – vlastnoručne vyrobený difuzér vône a osviežujúcu vôňu v kúpeľni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *