Slovensko podpísalo dve memorandá s Južnou Kóreou o spolupráci v oblasti energetiky a obchodu. Spolupráca v energetike sa sústredí na jadrovú energiu, zatiaľ čo obchodné memorandum podporí investície a zjednoduší obchodné procesy. Juhokórejská firma tiež plánuje investície na Hornej Nitre.
