Sóda bikarbóna robí vrásky výrobcom liekov. Dokáže zázračné veci s vašim telom

soda do zahrady proti skodcom

Podľa nedávneho vedeckého výskumu je prostredie obsahujúce kyselinu mliečnu hlavným prostredím, v ktorom sa rakovinové bunky najlepšie rozvíjajú. Táto kyselina sa tvorí, keď sa v miestach s nedostatkom kyslíka objavia huby (mykózy) alebo plesne.

Výskum tiež ukázal, že rakovinové bunky úplne zaniknú, keď sú vystavené vysoko koncentrovaným molekulám kyslíka. Je ťažké si predstaviť, že bežná látka, ako je sóda bikarbóna, môže poskytnúť viac zdravotných prínosov ako drahé farmaceutické lieky.

Existujú fascinujúce dôkazy, že sóda bikarbóna skutočne pomáha pri liečbe vážnych ochorení, ako je rakovina alebo cukrovka, a mnohých ďalších. Dokonca aj lekári ju často odporúčajú kvôli jej úžasným vlastnostiam.

Sóda bikarbóna je široko skúmanou látkou, ktorá sa už mnoho rokov používa na onkológiách a jednotkách intenzívnej starostlivosti, aj samotnými onkológmi.

Toxicita chemoterapie a rádioterapie je taká vysoká, že často poškodzuje dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Preto sa pacientom často podáva jedlá sóda, aby sa predišlo zlyhaniu týchto orgánov.

Ľudia po celom svete pridávajú sódu bikarbónu do vody na liečenie rôznych zdravotných problémov, vrátane klinickej acidózy a ďalších ochorení. Je tiež známe, že liečivé účinky sódy bikarbóny zachránili mnoho životov na jednotkách intenzívnej starostlivosti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takto často by ste mali čistiť rúru. Ako to nerobíte, hrozí vám toto

Kombinácia jedlej sódy s ďalšími prírodnými substanciami, ako sú jódové soli alebo horčík, vytvára zmesi, ktoré sú v medicínskom svete považované za zázraky.

Hlavným problémom súvisiacim s ľudskou fyziológiou je nedostatok bikarbónových iónov, čo vedie k acidobázickej nerovnováhe v tele. Táto nerovnováha narúša biochemické reakcie v tele a má negatívny vplyv na bunkovú aktivitu a funkcie.

Bunky najlepšie fungujú v mierne alkalickom (zásaditom) prostredí, čo robí sódu bikarbónu efektívnym prostriedkom na obnovenie rovnováhy. Nedostatok bikarbónových iónov môže viesť k ochoreniam, ako je rakovina, gastritída, osteoporóza, cukrovka, srdcovocievné ochorenia a mnohé ďalšie. Sóda bikarbóna pomáha zvyšovať pH v bunkách tým, že rozširuje cievy a zvyšuje transport kyslíka.

Konzumácia sódy bikarbóny môže predchádzať mnohým chorobám. Napríklad, keď je pH moču zásadité, nedochádza k tvorbe kryštálov odpadových látok v močovom trakte. Kyselina močová je známa ako spúšťač ochorení, ako sú dnu, obličkové kamene, cukrovka a choroby srdca.

Orálna konzumácia jedlej sódy môže zabrániť ochoreniam, ako je artritída, dna a dokonca aj chrípka. Taktiež pomáha pankreasu správne vykonávať svoje funkcie, vrátane tvorby inzulínu a štiepenia bielkovín.

Nielen pacientom trpiacim závažnými ochoreniami, ako je rakovina alebo srdcové choroby, ale aj tým s miernejšími ochoreniami, ako je chrípka, sa odporúča užívať kombináciu sódy bikarbóny a chloridu horečnatého. Táto kombinácia dokáže účinne zbaviť bunky, tkanivá i celé orgány nahromadených toxínov a kyselín.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Obaľte do tejto veci kuracie mäso a nepotrebujete olej na vyprážanie. Je to zdravé

Pri akútnych ochoreniach, ako je chrípka alebo nachladnutie, sa odporúča užívať 1/2 čajovej lyžičky sódy bikarbóny v pohári studenej vody 4 až 6 krát denne počas niekoľkých dní. Pri chronických ochoreniach alebo ako forma prevencie sa odporúča užívať 1/2 čajovej lyžičky sódy bikarbóny v pohári studenej vody 2 krát denne počas niekoľkých týždňov s prestávkou medzi kúrami.

Je dôležité užívať sódu bikarbónu aspoň 30 minút pred jedlom. Jej užitie po jedle by neutralizovalo žalúdočnú kyselinu a mohlo by narušiť trávenie.

V závere je zrejmé, že sóda bikarbóna je zázračná prírodná substancia so širokými liečivými účinkami. Jej účinnosť a bezpečnosť ju robia konkurenciou pre drahé farmaceutické lieky. Pre farmaceutický priemysel je to nočná mora, pretože ohrozuje ich zisky.

Sóda bikarbóna je dostupná, lacná a skúmaná látka, ktorá môže priniesť významné zlepšenie vo všeobecnom zdraví a pomôcť pri liečbe rôznych ochorení. Je však dôležité konzultovať jej užívanie s lekárom a dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *