To vážne sme toto jedli? Billa okamžite sťahuje nebezpečný produkt! Nesmiete ho konzumovať!

billa slovensko

Obchodný reťazec BILLA stiahne zo svojich predajní produkt Clever škorica, ako uvádza najnovšia tlačová správa. Tento produkt je mletá škoricu v 30-gramovom balení a rozhodnutie o stiahnutí bolo zverejnené po tom, čo portál Startitup upozornil na potenciálne zdravotné riziká spojené s touto škoricou.

Podľa BILLA môže byť produkt Clever škorica nebezpečný pre zdravie, nakoľko senzorický test ukázal, že má nečistý, cudzí a chemický pach. Tento produkt má dátum minimálnej trvanlivosti do 11. januára 2025. Obchodný reťazec sa ospravedlňuje svojim zákazníkom za spôsobené nepríjemnosti a zdôrazňuje, že informovali verejnosť okamžite po získaní výsledkov testov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte s vodou a uhorky zalejte. Ochránite ich pred horúčavami

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, môžu ho vrátiť v ktorejkoľvek predajni BILLA a získať náhradu za tovar. Doklad o nákupe nie je potrebný, obchodný reťazec sa snaží minimalizovať nepríjemnosti pre svojich zákazníkov.

Stiahnutie produktu Clever škorica je dôležitým krokom pre zachovanie bezpečnosti spotrebiteľov a zdôrazňuje dôležitosť testovania a kontroly kvality výrobkov. Zákazníci by mali byť opatrní a informovať sa o akýchkoľvek stiahnutiach produktov, ktoré by mohli mať potenciálne zdravotné riziká.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedna z najzdravších druhov zeleniny na svete. Slováci sa jej vyhýbajú
d9e8e26f624ab2415de5

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *