Unikol trailer na GTA 6. Hra bude vo Vice City a to mesto je masívne

gta 6

Zdá sa, že prvý trailer na hru GTA 6, ktorého premiéra je naplánovaná na zajtra nášho času o 15:00 na YouTube, unikol na internet a v pondelok ho zdieľal anonymný účet na Twitteri.

Trailer si môžete pozrieť na sociálne sieti X (twitter) no neustále je mazaný, pričom ho zdieľal účet na Twitteri, ktorý bol zrejme založený len na túto príležitosť a volá sa GTA6trailer leak (vďaka InsiderGaming).

2

Hoci sa zdá, že nad videom je masívny text, ktorý sa snaží všetkých presvedčiť, aby si kúpili Bitcoin, samotný trailer sa zdá byť legitímny a odhaľuje, že Grand Theft Auto 6 sa bude odohrávať vo Vice City, ako naznačovali predchádzajúce úniky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmutované šváby sa premnožili v obľúbenej destinácii Slovákov

Väčšinu traileru tvoria generické zábery Vice City s hudbou v pozadí, ktoré nám predstavujú obyvateľov mesta. Potom sa prestrihne na niekoľko videí ľudí zachytávajúcich dosť výstredné udalosti na neznámej platforme sociálnych médií, kým konečne uvidíme to, čo vyzerá ako dve hlavné postavy hry, ktoré vtrhnú do obchodu a prepadnú ho so zbraňou v ruke. Rovnako ako pri predchádzajúcich únikoch sa zdá, že duo tvoria muž a žena a majú akýsi vzťah v štýle Bonnie a Clydea.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora
3

Kedy vyjde hra GTA 6?

Nakoniec sa nám dostáva potvrdenia, že hra GTA 6 bude uvedená na trh niekedy v roku 2025, hoci trailer nám presný dátum vydania neuvádza. S istotou však môžeme povedať, že pôjde o hru uvedenú na trh v prázdninovej sezóne, čo v minulosti zvyčajne platilo pre hry Grand Theft Auto, pričom GTA 4 bolo výnimkou.

4
5
6

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *