Vaše brucho bude v okamihu preč, stačí zaradiť tento nápoj na chudnutie do svojho jedálnička

schudnut brucho

Brucho je časť tela, ktorá často nevyzerá tak, ako by sme chceli. Dôvodom je hromadenie tuku v tejto oblasti, ale aj nadúvanie. Oboje je zvyčajne spôsobené chybami v stravovaní. Dá sa to však ľahko napraviť tým, že siahnete po tomto nápoji na chudnutie. Bude skvelým doplnkom vášho jedálnička a fyzickej aktivity.

Vaše brucho zmizne v okamihu, stačí zaradiť tento nápoj na chudnutie do svojho jedálnička.

Poznáte ten pocit, keď je vaše brucho guľaté ako balón? Nevyzerá to dobre a čo je horšie, negatívne to ovplyvňuje aj vašu náladu. Ako to môžete napraviť? Pomôže vám špeciálny nápoj na chudnutie. Jeho účinok je veľmi rýchly, pretože znižuje nadúvanie a odstraňuje z tela prebytočnú vodu. Účinok? Akoby ste schudli niekoľko kíl.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte to doma a stačí to zmiešať. Prach sa vám prestane usadzovať

Pomáha pri nadúvaní, ale aj pri ťažkostiach, ako je pálenie záhy a poruchy trávenia. Navyše zrýchľuje metabolizmus a pomáha znižovať cholesterol. Tento nápoj na chudnutie sa odporúča najmä po jedle. Je veľmi jednoduchý na prípravu a mimoriadne účinný.

Reč je o rascovom náleve, známom aj ako rascový čaj alebo rascová voda. Toto obľúbené korenie je skvelé nielen ako príloha. Oplatí sa ho konzumovať vo forme nápoja, aby sa jeho účinky maximalizovali.

Kmínový čaj na plochý žalúdok – recept na nápoj na chudnutie

Všetko, čo potrebujete, je rasca a horúca voda. Na zvýšenie účinku je dobré najprv nastrúhať alebo pomlieť jej semienka. Dôležité je, aby ste použili čerstvé. Tie, ktoré sa predávajú vo forme prášku, nebudú také dobré. Na jednu porciu nálevu potrebujeme čajovú lyžičku semienok rasce. Môžete ho zaliať 100-200 ml vriacej vody alebo ho v tomto množstve krátko povariť. Potom ho už len odstavte, aby vychladol, a vypite. Najlepšie pri jedle alebo po ňom.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Rozsypte toto po dome a pavúky od vás utečú a už sa nevrátia

Kmín je spojencom plochého žalúdka a zdravého trávenia. Okrem toho má diastolický, analgetický a upokojujúci účinok, takže sa oplatí po ňom siahnuť aj počas menštruácie. Bonusom navyše je, že osviežuje dych.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *