Vezmite zemiaky dajte ich do plastového vrecka a potom do mikrovlnky. Budete si od úžasu pretierať oči

zemiaky

Zemiaky sa v našej kuchyni často objavujú. Sú chutným doplnkom večere a prísadou rôznych jedál. Vo vašej kuchyni stojí za to použiť určitý užitočný recept na zemiaky. Po 7 minútach budete veľmi prekvapení. 

Zemiaky v našej kuchyni

Zemiaky radi jeme nielen ako prílohu k mäsitým jedlám. Robíme z nich hranolky, zemiakové knedle a halušky , pridávame do rajníc, pripravujeme zemiakové krokety, opekáme a pečieme. Zemiaky nám dodávajú vitamín C a vitamíny skupiny B. 

Okrem toho sú bohaté na draslík, ktorý znižuje krvný tlak. Obsahujú tiež horčík, ktorý je stavebným kameňom kostí . Zmierňuje stres a únavu a zlepšuje metabolizmus. Zemiaky sú výborným zdrojom energie a bielkovín. Ak však varíme zemiaky, treba tomu venovať trochu času. Zvyčajne je to 20 minút. Vďaka určitému patentu môžeme tento čas skrátiť. 

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci už toto v Chorvátsku zadarmo robiť nemôžu. Pekne vás to vycucia


voda zo zemiakov

Vezmite zemiaky a vložte ich do plastového vrecka

Varenie zemiakov si vyžaduje čas, ale ak zemiaky vezmeme, vložíme do igelitového vrecka a zaviažeme, môžeme tento čas skrátiť . Plastové vrecko so zemiakmi prepichnite vidličkou, aby ste vytvorili otvory. Potom dáme na 7 minút do mikrovlnky.

Čo sa stane po takom krátkom čase? Zemiaky budú uvarené. Môžeme ich použiť ihneď, napríklad na večeru. Tento patent výrazne skracuje dobu varenia. Teraz nepotrebujeme 20 minút, ale iba 7 . Stojí za to vyskúšať tento nápad vo vašej kuchyni. 

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prebuďte črevá, naštartujte metabolizmus, zastavte proces starnutia. Začnite jesť toto

Uľahčite si život v kuchyni

Ak vás tlačí čas alebo ho jednoducho nemáte a chcete si uvariť zemiaky, potom je pre vás recept s igelitkou a mikrovlnkou ako stvorený. Rýchlo budete mať lahodný doplnok k večeri alebo šalátom. Je to jednoduchá metóda, ktorú v kuchyni zvládne každý. Uľahčiť si život v kuchyni sa oplatí a toto je jeden zo spôsobov, ako na to.

Vďaka tomuto šikovnému patentu vám varenie zemiakov zaberie len 7 minút. Toto je rekordný čas a efekt je dokonalý . Jedinou požiadavkou je mať mikrovlnku, igelitové vrecko, dierky a samozrejme zemiaky. Môžete ich uvariť za chvíľu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *