Videá ukazujú, ako sa roztriasli domy po zemetrasení. Sledujte reakciu psíka

zemetrasenie slovensko videa

Podvečerná pokojná atmosféra východného Slovenska bola v pondelok narušená neočakávaným prírodným javom. Obyvateľstvo mestských a vidieckych oblastí okolo mesta Humenné, Stropkov, Prešov, a Košice bolo svedkom silného zemetrasenia, ktoré sa odohralo približne o 20:23 a dosiahlo magnitúdu 5,0 stupňa na Richterovej stupnici.

Obyvatelia rôznych lokalít hlásia značné poškodenia svojich obydlí, prasknuté múry, ale aj treskot padajúceho nábytku a obrazov. Jedna z obyvateliek mesta Humenné opísala situáciu takto: „Humenné a okolie rána jak z dela. Obrazy všetko padalo, celá bytovka sa triasla.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nevarte zemiaky vo vode. Toto je chutnejší spôsob, ktorý budete milovať

Zemetrasenie, hoci trvalo iba niekoľko sekúnd, malo dosť silu na to, aby vyhnalo niektorých ľudí pred ich domovy. „Ľudia sú pred bytovkami, čakajú, čo bude ďalej,“ uviedol obyvateľ Giraltoviec, Jaroslav, podľa informácií portálu tvnoviny.sk.

Aj keď primárne správy o škodách a prípadných zraneniach sú zatiaľ sporadické a nekompletné, prvotné reakcie obyvateľov sú plné neistoty a strachu z ďalších možných otrasov. Mnohí sa s otázkami obracajú na miestne úrady a expertov na potvrdenie alebo vyvrátenie obáv z možných ďalších nárazov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Prišiel nový zákon, ktorý ochráni Slovákov v obchodoch. Toto predajcov šokuje

One Reply to “Videá ukazujú, ako sa roztriasli domy po zemetrasení. Sledujte reakciu psíka”

  1. Taková blbá náhoda a zrovna v době, kdy Slovensko oznámilo, že nabírá trochu jiný směr v domácí i zahraniční politice!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *