Vložte rifle do mrazničky. Ten efekt je neskutočne dobrý

rifle

Džínsy by sme mali prať čo najzriedkavejšie. Ako ich teda môžeme osviežiť, aby opäť vyzerali dobre? Tu je skvelá metóda, ktorá podľa nás stojí za preskúmanie.

Strácajú vaše džínsy rýchlo svoj dobrý vzhľad? Často je to spôsobené častým praním. Ukazuje sa však, že tomu môžeme zabrániť. Pomocou metódy, ktorá sa mnohým ľuďom môže zdať na prvý pohľad prekvapujúca. Poradíme vám krok za krokom, čo robiť.

Ako sa starať o džínsy, aby vyzerali dobre čo najdlhšie? Prekvapujúca metóda

Tu je metóda, ktorú používa sám generálny riaditeľ spoločnosti Levis Strauss & Co Chip Bergh. V tomto prípade, ak chceme džínsy osviežiť, musíme ich dať na noc do mrazničky. Podľa fanúšikov tejto metódy sú výsledky naozaj úchvatné. Vďaka nízkej teplote získajú nohavice späť svoju sviežosť a dobrý vzhľad.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte túto vec z kuchyni do práčky a bude prať ako nová bez zápachu

Existuje názor, že džínsy by sa mali prať čo najzriedkavejšie. Jednotlivé škvrny sa najlepšie odstraňujú ručne pomocou vody a mydla. – Čím menej často sa perú, tým dlhšie vyzerajú ako nové,“ prezradil prezident spoločnosti Levis Strauss & Co. Zároveň dodal, že svoj obľúbený pár džínsov nevypral už 10 rokov. Namiesto toho odstraňoval všetky nečistoty špongiou a malým množstvom pracieho prostriedku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto dve zvláštne ovocia a začnete chudnúť

Ako periete svoje džínsy vy? Najdôležitejšie pravidlá, ktoré si treba zapamätať

Keď už však musíte džínsy prať, používajte čo najšetrnejšie pracie prostriedky. Ak máte v práčke aj program na ručné pranie, vyberte si túto možnosť. Pred vložením nohavíc do práčky ich otočte naruby a zapnite zips. Po vypraní ich zaveste a nechajte uschnúť. Nesušte ich však na radiátore.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *