Vložte toto do nádržky záchodu a ročne ušetríte za vodu slušné peniaze

zachpd

Sú vaše účty za vodu každý mesiac vyššie? Stačí, aby ste sa niekoľkokrát okúpali vo vani, a spotreba vody sa výrazne zvýši. Preto sa oplatí hľadať úspory, aby ste sa nepripravili o všetky svoje pôžitky. Tu je trik na úsporu vody v nádržke toalety. Malá zmena v živote, veľká zmena na účtoch.

Súčasná doba nás núti hľadať úspory vo všetkom, od obmedzovania pôžitkov až po menšiu mesačnú spotrebu vody. Keď si budete uťahovať opasok, nezabudnite to robiť rozumne a nebudete nútení ochudobniť sa o všetky radosti života.

Ako znížite svoj účet za vodu? Vyskúšajte tento trik

Ak chcete znížiť svoj účet za vodu o niekoľko desiatok kilogramov, stačí použiť šikovný trik. Pozornosť zameriame na nádržku na vodu, ktorá je síce nenápadná, ale odoberá množstvo tekutiny. Na tento trik vám stačí obyčajná plastová fľaša.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte po jedle plné naduté brucho? Začnite piť túto bylinku

Ako na to? Začnite tým, že vypnete ventil prívodu vody a vyprázdnite nádržku splachovača. Vezmite malú plastovú fľašu a naplňte ju až po zátku. Vložte ju do komory a odskrutkujte ventil, aby sa voda mohla naliať. Predmet zaberie určitý objem a spôsobí, že pri splachovaní použijete v toalete menej vody. Triviálny trik, ktorý však za mesiac prinesie značnú úsporu. V priebehu roka to môže do vášho vrecka priniesť až niekoľko desiatok eur.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Ženy po 50-tke by si mali toto striekať na krk, aby vyzerali mladšie

Plastová fľaša je užitočná na odblokovanie toalety

Keď máte pocit, že váš odtok je trochu upchatý a voda už netečie tak, ako by mala, skúste na jeho odblokovanie použiť plastovú fľašu. Tento trik sa hodí vtedy, keď nemáte špeciálnu pridávačku alebo tlačiareň na odstránenie upchatia.

Odrežte spodnú časť fľaše a vložte ju odrezaným koncom smerom nadol. Korok musí byť na mieste, aby sa vo vnútri vytvoril určitý tlak. Pohybujte fľašou hore a dole – rovnako, ako keby ste používali tradičný tlačiareň. Vytvorený tlak by mal uvoľniť upchatý odtok. Toto je jednoduchý trik pre prípad núdze, keď nemáte čas vyhľadať odbornú pomoc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *