Za 10 mesiacov schudla 45 kg. Zo svojho jedálnička vypustila jednu zložku

schudnut brucho

Na internete sa objavil príbeh ženy, ktorá za 10 mesiacov schudla 45 kilogramov! Hlavná hrdinka tohto inšpiratívneho príbehu dlhé roky bojovala so závislosťou od jedla, najmä od jednej konkrétnej zložky. Keď ju vyradila zo svojho jedálnička, pocítila slobodu a získala späť svoje zdravie.

Za 10 mesiacov schudla 45 kg. Zo svojho jedálnička vyradila len jednu zložku

Žena, ktorá sa o svoj príbeh podelila na internete, priznala, že príznaky závislosti od jedla mala už od mladosti. Brala ho ako útechu, odmenu a siahala po ňom vždy, keď sa nevedela vyrovnať s extrémnymi emóciami. Najčastejšie si vyberala sladkosti a potraviny bohaté na cukor, ktoré sa stali nielen jej spoľahlivým priateľom, ale rýchlo si na nich vytvorila aj závislosť.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte denne túto zeleninu. Vyčistí vám čreva a zlepší pokožku

Žena priznala, že vždy, keď sa cítila úzkostlivo a bola nervózna, objednávala si mliečne koktaily a zmrzlinu. Keď mala dôvod na oslavu, jedla pizzu alebo zmrzlinu. Výsledok? V krátkom čase sa nielenže stala závislou od jedla, ale aj pribrala a cítila sa vo vlastnom tele čoraz nepríjemnejšie.

Boli časy, keď som jedla celý deň. Keď som bola sama, chodila som na rôzne miesta a jedla, koľko som len mohla. Typický deň pozostával z veľkého karamelového frappuccina zo Starbucks, pečiva a raňajkového sendviča. O niekoľko hodín neskôr som si na obed dala jedlo z rýchleho občerstvenia a potom zmrzlinu, čipsy a sladkosti doma alebo v obchodoch s potravinami. Deň som zakončil veľkou večerou a zákuskami

Keď hrdinka tohto príbehu videla, že sa dostala do nebezpečnej špirály, rozhodla sa radikálne zmeniť svoj jedálniček a vyradiť nezdravé návyky. Ako prvý krok teda vylúčila cukor a silne spracované jedlá, začala jesť trikrát denne a skoncovala s rýchlym občerstvením. Výsledkom bolo, že za desať mesiacov schudla neuveriteľných 45 kilogramov a cítila sa ako úplne iný človek, bez závislostí.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nemci pred odchodom na dovolenku dávajú mincu do mrazničky. Zachraňuje ich to

Hrdinka tohto príbehu pomerne rýchlo zistila, že jedlo sa stalo jej závislosťou, ktorá ako každá iná ničí nielen telo, ale aj dušu. Odborníci varujú, že všadeprítomný cukor je mimoriadne návykový a ovplyvňuje fyzické aj duševné zdravie. Kľúčom k tomu, aby ste zostali zdraví a štíhli, je teda jednoducho striedmosť. Dôležité je tiež obmedziť sladké vody, džúsi či alkohol, ktorý udržuje vodu v tele a ničí pečeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *