Babičkina liečivá zmes, stačí lyžička denne a budete ako nový človek

babicka

Stačí ju užívať každý deň a vaša pečeň bude čoskoro ako nová. Táto liečivá zmes si v poslednej dobe získava čoraz väčšiu obľubu. Pečeň je veľmi dôležitý orgán, ktorý treba udržiavať a čas od času mu dopriať kvalitnú detoxikáciu.

Pokiaľ sú totiž prepracované, zanesené toxíny alebo jednoducho potrebujú znovu naštartovať, môže sa to podľa lekára Youssef (Joe) Soliman negatívne odraziť na vašej nálade a fyzickej zdatnosti. Pokiaľ sa teda v poslednej dobe cítite unavení, bolí vás svaly a máte sklony k depresiám, vyskúšajte túto účinnú zmes. Zmenu na sebe spoznáte veľmi skoro.

Účinná zmes na očistu pečene

Čistá a zdravá pečeň vám zaručí vitalitu, dodá vám energiu do každého dňa a pomôžu vám udržať dobrú náladu. Ide totiž o veľmi dôležitý orgán, ktorý zohráva nevyhnutnú úlohu pri obnove krvi, detoxikácii organizmu, trávení potravín a regulácii hormónov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Geniálny trik na mäkké a nadýchané uteráky ako z reklamy

Čas od času je preto dobré dopriať im vhodnú očistu, ktorá ich pomôže opäť naštartovať a stimuluje ich funkcie. Okrem toho sa jedná o skvelý spôsob, ako ich ochrániť pred nebezpečnými chorobami.

bodliak

Ako jeden z najúčinnejších prostriedkov na očistu pečene sa osvedčil pestrec mariánsky, ktorého účinky sú známe v tradičnej medicíne už po tisíce rokov. Užívanie tejto bylinky veľmi účinne podporuje pečeň, pomáha ju regenerovať a znižuje príznaky ochorenia, ktorými môžte trpieť. Ako dokonca uvádza server Healthline, jeho užívanie môže dokonca zlepšiť stav pečene u alkoholikov alebo drogovo závislých, ktorým v dôsledku nezdravých návykov pribrali.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  EÚ ide Slovákom zakázať niečo, na čo sme boli celé roky zvyknutí a denne to používali

Príprava je úplne jednoduchá

Stačí si pripraviť 100 gramov semienok pestreca mariánskeho, tie rozomlieť v kávovom mlynčeku a zmes následne zaliať olivovým olejom. Hotový liek skladujte vo vhodnej nádobe v chladničke a na získanie maximálnych účinkov užívajte jednu lyžičku ráno na lačno – ak však trpíte vážnou chorobou pečene, dajte si ešte jednu lyžičku pred spaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *