Dajte pohár soli do rohu miestnosti a uvidíte, čo sa stane u vás doma

sol 1

Určite ste sa už stretli s neobvyklým fenoménom: pohárom so soľou v kúte obývačky či na kuchynskej linke. V poslednom čase sa tento trend stáva čoraz populárnejším, ale prečo vlastne?

Soľ sa už stáročia oslavuje ako prostriedok na očistenie priestoru od negatívnych energií. Ak máte pocit, že vás doma prenasleduje smola, vaše nálady sú pochmúrne alebo sa jednoducho cítite vyčerpanejšie, ako by ste mali, možno je čas zvážiť, či je vo vašom okolí nadmerné množstvo negatívnej energie.

Aj návštevy, ktoré vám prinesú obavy a závist, môžu za to. Riešenie? Soľný rituál.

Zmiešajte:

  • 1 polievkovú lyžicu vody
  • 1 čajovú lyžičku soli
  • 1 čajovú lyžičku octu

Než začnete miešať, nechajte soľ usadiť sa na dne. Potom tento mix umiestnite do pohára alebo do sklenenej misy a postavte ju na dobre osvetlené miesto, kde trávite najviac času. Tento soľný koktail by mal byť aktívny 24 hodín.

Po uplynutí jedného dňa skontrolujte, či sa soľ vznáša na povrchu alebo ostala na dne. Ak sa vznáša, postup zopakujte, až kým soľ neostane na dne.

Mnohí môžu spochybňovať tento proces, ale v skutočnosti je tu vedecké zdôvodnenie. Soľ produkuje negatívne ióny, ktoré vytvárajú pozitívne vibrácie, čím prispieva k harmonizácii prostredia.

Okrem soli existujú aj iné spôsoby, ako oživiť svoj domov. Napríklad, niektoré rastliny a väčšina zvierat sú prirodzenými absorpčnými zdrojmi negatívnych energií. A ak sa domnievate, že len mačky sú špičkovými „čističmi“, myslite znovu. Akýkoľvek domáci miláčik môže pomôcť vyrovnať energetickú rovnováhu vo vašom dome.

Kto by si myslel, že riešenie pre dom plný pohody môže byť skryté v jednoduchom zrnku soli? Či už ste skeptici alebo veríte v moc soli, vyskúšanie tohto starého triku nemôže ublížiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *