Ľudia začali dávať mokrý toaletný papier do mrazničky. Ten účinok je úžasný

Untitled 3 1

Toaletný papier sa míňa rýchlo? Existuje spôsob proti tomu! Naučte sa šikovný trik, vďaka ktorému vám rolka nedôjde tak rýchlo ako zvyčajne, uvádza Gazeta

Toaletný papier sa nachádza v každej domácnosti, ale niekedy sa kvôli nedostatku rozvahy vyčerpá rýchlejšie, ako by mal. Papier používame nielen na hygienu, ale aj na čistenie a niekedy aj na utieranie povrchov. Navrhujeme, ako pomocou jedného jednoduchého triku vydrží rolka dlhšie.

Zmačkajte rolku toaletného papiera. Efekt môže byť prekvapivý

Je ľahké minúť príliš veľa papiera. Otáčajúca sa rolka podporuje nadmerné vyťahovanie papiera, takže výrobok sa vyčerpá rýchlejšie, ako by ste predpokladali. Existuje šikovný spôsob, ako to obísť. Stačí ho pred nasadením do držiaka mierne pokrčiť.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte s vodou a uhorky zalejte. Ochránite ich pred horúčavami

Na čo? Nuž, pokrčená rolka zmení tvar a nebude sa tak ľahko otáčať, čo znamená, že sa vytiahne menej papiera. To je veľmi dôležité nielen z ekonomických, ale aj z finančných dôvodov. Balíček papiera stojí približne 10 Sk, a ak vydrží niekoľko dní, stáva sa z neho každý mesiac oveľa väčší výdavok.

Toaletný papier nie je užitočný len v kúpeľni. Ak vložíte rolku do chladničky, budete si môcť poradiť s nepríjemnosťou.

Toaletný papier nie je užitočný len pri hygienických otázkach, ale pomáha riešiť aj nepríjemné problémy. Jedným zo zaujímavých spôsobov využitia rolky papiera je… umiestniť ju do chladničky. Papier najprv namočte do zmesi jedlej sódy a vody a potom ho položte na poličku. Prečo? Nuž, vlhká rolka je skvelým pohlcovačom zápachu. Môžeme ju použiť aj ako vôňu do šatníka. Stačí ju jemne namočiť do zmäkčovadla a položiť na poličku a vaše oblečenie bude voňať, akoby práve vyšlo z práčky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte toto do práčky a zapnite na 90 stupňov. Vodný kameň a špina sa vyplavia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *