Muž sa nelegálne nasťahoval do obchoďáku. Mal tam spáleň aj obývačku

nakupne centrum

Bojujete s vysokými nákladmi na bývanie a obávate sa, že nikdy nebudete bývať vo vlastnom? Potom by vás mohol zaujímať jedinečný príbeh muža, ktorý sa rozhodol bývať v nákupnom centre – a nikto na to celé roky neprišiel.

Ako vyriešiť svoju ťažkú situáciu s bývaním?

Kríza bývania je niečo, čo sa často objavuje v médiách a v každodenných rozhovoroch. Nájsť byt vhodný pre rodinu za rozumnú cenu je prakticky nemožné.

Ešte horšie však dopadol mladý Američan, ktorý sa musel narýchlo vysťahovať zo svojho bytu. Zrazu nemal kde bývať a nevedel, čo ďalej.

Šokujúci nápad

Zrazu mu však hlavou prebleskla spomienka. Raz si všimol opustený sklad v miestnom obchodnom dome. Rozhodol sa to využiť a vyriešiť svoj problém dosť prekvapivým spôsobom – jednoducho sa do skladu nasťahoval.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mýtne brány v Chorvátsku skončia. Platiť si budete za kilometre takto

Postupne si v prázdnej miestnosti vytvoril vlastné malé „hniezdo“ so všetkým, čo človek potrebuje k životu. Napokon mal na dosah všetok sortiment nákupného centra, takže nemusel dlho rozmýšľať.

Domov na niekoľko rokov

Najzaujímavejšie na celom prípade je, ako dlho Američan žil v nákupnom centre bez toho, aby si to niekto všimol. Hovoríte, že týždeň alebo mesiac? Omyl – vydržal tam štyri roky, kým ho ochranka nákupného centra konečne objavila a ukončila jeho pohodlné bývanie.

Štyri roky však tento muž žil relatívne pohodlný život v dobre zariadenom byte v nákupnom centre.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

Predstavili ste si niekedy, aké by to bolo bývať v penzióne po zatváracej dobe? Určite by to bolo veľké dobrodružstvo, však? Vychutnávať si pohodlie všetkých tých pohoviek, kresiel a postelí a ľahnúť si do tej, ktorá sa vám zdá najpohodlnejšia.

Nápad na film

Tento nápad sa môže zdať zaujímavý. Dôležité je však povedať, že to rozhodne nie je legálne – a príbeh mladého muža, ktorý žil v nákupnom centre, skončil na súde. Nakoniec dostal len podmienku, ale kopírovať jeho plán by sme predsa len neodporúčali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *