Muž to pije pred každým jedlom. Prestalo ho nadúvať a schudol 6kg

Grapefruit

Chcete pred letom zhodiť pár kíl navyše? Existuje jednoduchý spôsob, ako to urobiť. Stačí, ak začnete piť grapefruitovú vodu a kilá budú rýchlo miznúť. Je to tajná zbraň mojej kamarátky, ktorá ju pije pred každým jedlom. Už schudla 6 kíl.

Grapefruit je bohatý na množstvo cenných prvkov a vitamínov. Ceníme si ho pre jeho jedinečnú chuť a vôňu, ako aj nízky počet kalórií. Je jedným z mála druhov ovocia, ktoré sa odporúča ľuďom na redukčnej diéte, pretože grapefruit urýchľuje proces chudnutia.

Magické vlastnosti grapefruitu boli vedecky dokázané. Štúdia uskutočnená na klinike Scripps ukázala, že ľudia, ktorí jedli grapefruit pri každom jedle, schudli o 1,6 kg viac v porovnaní s tými, ktorí ho nejedli. Nemáte radi horkosť ovocia Pripravte si grapefruitovú vodu a kilá rýchlo poletia dole.

Grapefruitová voda dokáže zázraky. Priateľ už schudol 6 kg

Grapefruity sú obľúbené citrusové plody, ktoré sa dajú kúpiť po celý rok. Najčastejšie po nich siahame počas jesenného a zimného obdobia, ale oplatí sa ich jesť po celý rok. Grapefruitová dužina je bohatá na mnohé cenné prvky a vitamíny. Početné vedecké štúdie dokázali, že grapefruit reguluje tráviaci systém a urýchľuje proces spaľovania tukov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Do kávy s mliekom pridávam jednu tabletu. Z tela vymetá toxíny ako kefa

Je to jedno z mála druhov ovocia, ktoré možno jesť bez výčitiek svedomia. V 100 g ovocia je len 40 kcal. Môžete ho jesť ako zdravú desiatu alebo ho pridať do smoothie, aby ste urýchlili chudnutie. Existuje však aj iná metóda, ktorú používa môj priateľ. Pred každým jedlom vypije pohár vody s grapefruitom. Vďaka zdravej strave a poháru grapefruitovej vody pred jedlom už schudla kilá.

Ako si pripraviť grapefruitovú vodu? Je to veľmi jednoduché. Nalejte vodu do pohára a vytlačte šťavu z polovice grapefruitu. Ak sa chcete zbaviť horkosti, pridajte do nápoja pol čajovej lyžičky stévie alebo erytrolu. Nápoj pite pred každým jedlom a kilá začnú rýchlo ubúdať. Nezabudnite však, že najdôležitejšia je zdravá a vyvážená strava. Bez nej vám nepomôžu ani doplnky na urýchlenie chudnutia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pijete perlivé vody? Toto vám môžu urobiť so žalúdkom

Grapefruitová voda – kontraindikácie

Voda s grapefruitom urýchli chudnutie a tiež zlepší vašu pleť. To všetko vďaka flavonoidom, čo sú silné antioxidanty, ktoré spomaľujú proces starnutia organizmu a podporujú aj imunitný systém.

Prvé účinky zaznamenáte už po jednom mesiaci kúry. Bohužiaľ, nie každý môže piť grapefruitovú vodu. Ovocie chemicky reaguje s antibiotikami a liekmi na hypertenziu. Ak chcete začať liečbu a užívate lieky, určite sa poraďte so svojím lekárom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *