Nafúknuté a tučné brucho? Zalejte si toto vriacou vodou a pite pred spaním

slimming gd9cc022bb 1920

Chudnutie nie je jednoduché. Preto nie je prekvapením, že sa mnohí ľudia snažia pomôcť tomuto procesu rôznymi špecifikami. Domáci „spaľovač tukov“ nájdete aj vo svojej kuchyni. Vypite ho večer a rýchlo pocítite rozdiel, píše Gazeta.

Nafúknuté a tučné brucho? Zbavte sa ho

Bohužiaľ, neexistuje jediný, zázračný spôsob, ako úspešne schudnúť. Vyvážená strava s negatívnou kalorickou bilanciou, pravidelná fyzická aktivita a pitie dostatočného množstva vody sú kľúčom nielen k chudnutiu, ale aj k zdraviu a lepšiemu pocitu. Ak neexistujú kontraindikácie, môžete si pomôcť aj prírodnými prostriedkami, ktoré podporia váš metabolizmus a pomôžu pri chudnutí.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Tajná prísada, ako si uvariť tú najlepšiu kávu, akú ste kedy pili

Zalejte sa vriacou vodou a vypite ju pred spaním. Účinky vás prekvapia

Jedným z nich je škoricový nálev, na ktorý stačí 1 čajová lyžička škoricového prášku a 250 ml vriacej vody. Škoricu zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať približne 20-30 minút, potom vypite. Škorica je korenie, ktoré je pre svoje vlastnosti cenené už po stáročia. Okrem iného vykazuje antivírusové, antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové a antioxidačné účinky. Okrem toho reguluje hladinu cukru v krvi, zrýchľuje metabolizmus, zlepšuje činnosť čriev a zvyšuje metabolizmus glukózy, čím pomáha pri chudnutí.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ceny za energie sa pre domácnosti v roku 2024 nezmenia. Vláda vyčlenila viac ako miliardu eur

Čo piť pred spaním, aby ste schudli?

Druhou možnosťou je naopak čaj z senovky gréckej. Senovka grécka je dlhoročná, ale trochu zabudnutá rastlina, ktorá účinne pomáha pri chudnutí. Galaktomanán obsiahnutý v jej semenách je vo vode rozpustný heteropolysacharid, ktorý môže prispieť k zníženiu hmotnosti. Čaj z pískavice pripravíte tak, že vopred rozdrvené semená zalejete vriacou vodou a prikryté necháte asi päť minút lúhovať. Po uplynutí tejto doby nálev jednoducho sceďte a vypite ho teplý asi 30 minút pred spaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *