Nakrájajte, dajte do ponožiek a vložte medzi oblečenie. Vaše oblečenie bude voňať ešte dlho

ponozky

Ak máte radi, keď vaše oblečenie po vypraní krásne vonia, vyskúšajte šikovný trik, vďaka ktorému vôňa vydrží oveľa dlhšie. Stačí šikovný trik a celý váš šatník bude zahalený do fantastickej vône. Stačia na to ponožky a jedna položka.

Existuje mnoho spôsobov, ako mať krásne voňavé oblečenie. Jedným z nich je použitie zmäkčovadla, ktoré sa usadzuje na tkaninách. Ak však oblečenie dlho visí v skrini, vôňa sa vyparí a nezostane po nej veľa stôp. Môžete však použiť šikovný domáci trik.

Vďaka nemu bude vaša skriňa nádherne voňať a vôňu prevezme aj oblečenie, ktoré v nej visí.

Namiesto použitia v kúpeľni ho vložte do ponožiek. Rýchlo si poradíte s obľúbeným problémom

Z tkanín, ktoré visia v skrini, môže rýchlo uniknúť vôňa pracieho prášku alebo tekutiny. Aby ste ich však udržali voňavé, oplatí sa urobiť jednu vec. Stačí, ak si v šatníku vytvoríte príjemnú a intenzívnu vôňu, ktorá rýchlo zabalí aj vaše oblečenie. Pomôže vám s tým výrobok za iba pár centov. Siahnite po mydle s obľúbenou vôňou.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Najlepšia grilovaná klobása. Ako ju pripraviť, aby chutila ako nikdy

Najlepšie mydlo je také, ktoré vonia naozaj výrazne. Nakrájajte ho na kocky a vložte ich do ponožiek. Stačí ich rozmiestniť v zásuvke alebo v skrini a vôňa mydla sa rýchlo rozšíri a obklopí vaše tkaniny. Namiesto mydla môžete do ponožiek nasypať aj sušenú levanduľu, čím dosiahnete podobný efekt.

Čo môžete urobiť, aby vaše oblečenie v šatníku príjemne voňalo? Namočte a usporiadajte v zásuvkách

Ak chcete, aby šatník a zásuvky s bielizňou príjemne voňali, nemusíte siahať po aromatickom mydle. Stačí si vybrať svoje obľúbené vône. Môžete sa rozhodnúť pre parfum, ktorý máte radi, alebo esenciálny olej s upokojujúcou levanduľovou vôňou.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Spíte pod takýmto vankúšom? Radšej ho vyhoďte, takto si škodíte

Vezmite výrobok a pokvapkajte ním vatové tyčinky. Po ich namočení ich rozmiestnite do rôznych kútov skrine a zásuviek, aby sa vôňa šírila všade. Takto bude voňať nielen pri otvorení skrine, ale aj oblečenie prevezme krásnu vôňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *