Nalejte na vatu a dajte do sušičky. Nikdy ste krajšie neprevoňali oblečenie

pexels rdne stock project 5591575

Na internete nájdete celý rad tipov na pranie. Nemusíte utrácať peniaze za špeciálne prípravky, ktoré nie vždy fungujú. Niekedy stačí použiť jeden výrobok, ktorý buď máme doma, alebo stojí drobné, aby sme si uľahčili prácu. Presne to je prípad dnešného problému.

Čerstvá, čistá a voňavá bielizeň nám robí veľkú radosť, keď si môžeme obliecť oblečenie alebo ľahnúť na posteľ. Nie vždy však táto vôňa pretrváva aj po vypraní. Často aj po použití voňavých zmäkčovačov tkanín je vôňa naozaj slabá alebo dokonca vôbec nie je citeľná. To v nás vyvoláva dojem, že naše oblečenie nebolo vôbec vyprané.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do prania hoďte igelitový sáčok. Funguje to ako sušička

Patent, ktorý šetrí peniazmi

Najčastejšie sa to stáva pri používaní sušičky. keď používate sušičku. Oblečenie je čisté a mäkké, ale vôňa sa niekam vytratí. Ukazuje sa, že sa s tým dá poradiť. V obchodoch si môžete zaobstarať špeciálne prípravky do sušičky, vďaka ktorým bude vaša bielizeň po skončení cyklu príjemne voňať. Niekedy však na to musíte minúť pomerne veľa peňazí. Čo tak použiť trik, ako ušetriť trochu peňazí?

Namiesto drahších výrobkov

Jednoducho sa zásobte jedným výrobkom, ktorý vydrží na mnoho praní (a viac). A možno ani nebudete musieť ísť do obchodu, pretože ho už máte doma. Skvelým patentom na to, aby vaša bielizeň príjemne voňala, je použitie esenciálneho oleja.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takéto vankúše dokážete snehobielo oprať. Nepoužite však prach na pranie

Jednoducho si vyberte svoju obľúbenú vôňu a nalejte niekoľko kvapiek na vatový tampón. Potom ho vložte do priehradky v sušičke, kam patrí prach z bielizne, a nastavte program ako zvyčajne. Po skončení bude naše oblečenie alebo posteľná bielizeň krásne voňať po vanilke, levanduli, pomaranči alebo po čomkoľvek, čo máte radi. Keď je bielizeň suchá, jednoducho odstráňte vatový tampón a všetok ostatný prach z priehradky a pri ďalšom sušení postup zopakujte.

Takýto olej bude dobre fungovať aj pri iných problémoch. Vedeli ste, že vanilková aróma odpudzuje hmyz?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *