Pedofil sa tváril, že je dievča a zneužil 14 ročné dievča, ktoré otehotnelo a vzal jej celé detstvo

FizLSStVIAAj4wz

Pedofil, ktorý sexuálne zneužil 14-ročné dievča a to otehotnelo, bol uväznený. David Orton – tiež známy ako Danielle Rose Gemini – bol priateľom rodiny a často býval v dome obete. Pedofil sa v čase zneužívania mladého dievčaťa tváril ako žena a tak svoju obeť klamal a využil, že je dieťa a tváril sa, že je tiež dievčaťom.

Korunný súd v Leicesteri uviedol, že vzťah medzi nimi bol taký silný, že dievča spočiatku odmietlo uveriť, že ju pedofil sexuálne zneužíva a že vôbec otehotnela. Obeť mala 14 rokov, keď jej rodičia pôvodne vzniesli podozrenie.

Nakoniec však rodičia našli silu povedať polícii o tom, čomu ju Orton vystavil, a odhalili, že je tehotná s ich dieťaťom.

Sudca Timothy Spencer zločincovi povedal: „Ste sebaľútostivý a posadnutý človek, ktorý neprejavuje žiadnu zistiteľnú empatiu a ani štipku ľútosti za svoje činy.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

„Tieto činy zničili vzťah matky a dcéry v čase, keď si mali byť blízke.

‚Spôsobili skazu širšej rodine a zobrali tínedžerské roky dieťaťu, ktoré sa už nikdy nedajú prežiť.‘

Orton z Willowbank Road v Hinckley poprel akékoľvek previnenie, no po súde ho uznali vinným z dvoch prenikavých sexuálnych aktivít s dieťaťom vo veku 13 až 15 rokov.

Bol však zbavení ďalších štyroch obvinení vrátane dvoch prípadov znásilnenia.

25-ročnému mužovi, ktorý sa v čase spáchania skutku označil za ženu si odsedí deväť rokov a šesť mesiacov.

Detektívka Sarah Le Boutillier z polície v Leicestershire povedala: „Orton využil zraniteľnosť obete pre svoj vlastný zisk a nielen že pripravil obeť, ale aj jej rodičov, ktorí verili, že Orton je skutočný priateľ.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

„Počas našich rozhovorov Orton odmietal akceptovať, že došlo k akémukoľvek previneniu a že obeťou boli v skutočnosti oni. Nároky boli neopodstatnené.

„Bolo to zložité a zdĺhavé vyšetrovanie; prvotné oznámenie bolo polícii podané pred viac ako dvoma rokmi.

„Rodičia obete odmietli prijať jej počiatočné vysvetlenia a zotrvávali vo svojich obavách.

„Sme radi, že obeť našla odvahu porozprávať sa o tom, čím si prešla, a uznala, že bola obeťou a že Ortonove činy neboli skutky priateľstva.

„Dúfame, že rozsudok teraz pomôžu obeti vyrovnať sa s tým, čo sa stalo, a pokúsiť sa zahodiť ten čas za hlavu, a tiež uistí jej rodičov, že urobili správnu vec, keď prišli a pomohli.

„Radi by sme ubezpečili každého, kto sa môže ocitnúť v podobnej situácii, aby nahlásil svoje obavy, pretože bude vypočutý a my im pomôžeme v tomto procese.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *