Použite tajnú funkciu škrabky a okno zoškrabete od ľadu za chvíľu

skrabka

Zľadovatené okná áut sú postrachom mnohých vodičov. Vtedy je dobré mať po ruke škrabku. Jedna používateľka internetu zistila, že ju dlhé roky používala nesprávne. Teraz odhalila, ako škrabku správne používať, aby ste sa ľadu zbavili čo najrýchlejšie.

Škrabka na čelné sklo je elementárny, jednoducho použiteľný predmet, ktorý nájdete prakticky v každom aute. Je to jedno z tých príslušenstiev, ktoré by mal mať vodič počas zimného obdobia vždy po ruke. Jedna používateľka TikTok si uvedomila, že ju celý čas používala nesprávne, o čom sa rozhodla vo videu informovať ostatných, že možno robia rovnakú chybu.

Zoškrabete námrazu a ľad z okien auta rýchlejšie? Všetko, čo potrebujete vedieť, je trik so škrabkou

Ukázalo sa, že nesprávne zoškrabanie ľadu z čelného skla je možné. Jedna používateľka TikTok nedávno zistila, že dlhé roky používala škrabku nesprávnym spôsobom, a tak sa prácne zbavovala ľadovej pokrývky zo skiel svojho auta. Charlotte Brownová pod pseudonymom @charlottebrown zverejnila na svojom profile krátke video, v ktorom vysvetľuje, v čom spočívala jej chyba, a ukazuje, ako správne používať škrabku, aby sa v priebehu niekoľkých okamihov zbavila ľadu alebo námrazy z povrchu čelného skla.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kľúčová vec, čo robiť, aby ste mali krásne hustý zelený trávnik, o ktorej vie málokto

Charlotte Brownová vo videu priznala, že na škrabanie ľadu vždy používala plochú stranu nástroja. Neuvedomila si však, že druha strana má nejaký praktický účel. Potom predviedla, že:

  • Začnite škrabaním zľadovateného povrchu drsnou stranou škraby
  • Potom škrabku otočte a použite plochú stranu.
  • To vám umožní nielen rýchlejšie sa zbaviť ľadu alebo námrazy z čelného skla, ale aj urobiť to s minimálnou námahou.
@charlottebrown #foryourpagechallenge #trending #tiktok #foryoupage #ice #cold #icescraper #foryoupageofficiall #trending #ice #fyp #viral ♬ Ice Ice Baby – Vanilla Ice

Škrabka na čelné sklo nie je vždy potrebná. Domáci liek na zamrznuté čelné sklo

Príprava domáceho odvaru môže mnohým vodičom pomôcť, najmä ráno, keď čas neúprosne beží, rýchlo a účinne sa vysporiadať so zamrznutými sklami auta. Navyše na jeho prípravu budete potrebovať len dve ingrediencie, a to vodu, najlepšie destilovanú, a alkohol, napríklad denaturovaný lieh.

  • Zmiešajte 3/4 alkoholu a 1/4 vody vo fľaši s rozprašovačom.
  • Zmes intenzívne pretrepte a môžete začať.
  • Pripravenou tekutinou postriekajte zamrznuté okná a chvíľu počkajte.
  • Nakoniec všetko jemne odstráňte stierkou.
Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Čím nahradiť cukor v strave? Tu je päť najzdravších náhrad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *