Pred raňajkami pijem tento nápoj namiesto kávy. Dodá vám energiu, nedráždi žalúdok a osvieži dych

pexels olga volkovitskaia 17428127

Mnoho ľudí pije kávu ráno po prebudení. Nevie si predstaviť začiatok nového dňa bez nej. Namiesto kávy sa však oplatí siahnuť po inom nápoji. Podporuje chudnutie a urýchľuje metabolizmus. 

Káva? Pite niečo iné!

Káva je nápoj, ktorý nám dodá kofeín a dávku energie. Radi ho popíjame ráno, pretože tento aromatický nápoj nás prebúdza a cítime sa lepšie. Naša koncentrácia sa zvyšuje a zvyšky ospalosti rýchlo miznú. Existuje však nápoj, ktorý je ešte lepší ako káva.

Stojí za to zmeniť svoje ranné návyky, dodať si vitamíny a naštartovať metabolizmus. Tento nápoj je už dlho populárny po celom svete. Zlepšuje našu intelektuálnu výkonnosť a fungovanie tráviaceho systému. Aký je to nápoj?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Je šetrnejšie umývanie riadu v umývačke či ručne? Ostanete pekne šokovaní
pexels charlotte may 5947064

Voda s citrónom – pite ju pre zdravie

Voda s citrónom naše telo ráno hydratuje a podporuje imunitný systém. Obsah vitamínu C v tomto nápoji umožňuje účinný boj proti vírusom a baktériám . Vďaka tomu si poradíme s infekciami. Pitie vody s citrónom nalačno ovplyvňuje našu chuť do jedla.

Poskytuje pocit sýtosti, čo tiež pomáha predchádzať maškrteniu medzi jedlami a podporuje chudnutie. Navyše citrónová voda zlepšuje vzhľad našej pokožky, redukuje vrásky a dodáva žiarivosť. Pamätajte však, že ak pijeme príliš veľa vody s citrónom, môže to podráždiť steny žalúdka. 

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Chorvátsko zaviedlo pekne veľké pokuty za veci, ktoré tam Slováci robili bežne

Voda s citrónom, pite pravidelne

Vodu s citrónom sa oplatí piť pravidelne nalačno. Toto sa musí robiť aspoň 2 týždne. Môžeme do nej pridať lístky mäty alebo trochu medu . Tento nápoj nám ráno zabezpečí porciu elektrolytov. 

Tento nápoj tiež pomáha znižovať krvný tlak a pomáha zbaviť sa obličkových kameňov . Navyše citrónová voda odstráni toxíny z nášho tela. Tento nápoj vám osvieži dych a ráno vám dodá potrebnú energiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *