Rozdrvte vaječné škrupiny a dajte do práčky. Biele ponožky budú ako nové

biele ponozky

Niektoré kusy oblečenia sa pri praní stávajú skutočnou výzvou. Medzi nimi môžeme samozrejme vyzdvihnúť biele ponožky. Vo vašom šatníku sa oplatí mať aspoň niekoľko párov. Ako ich však udržať v dobrom stave?

Na bielych ponožkách nie je ťažké získať tmavé škvrny. Takisto môžu veľmi rýchlo zošednúť. Našťastie existuje spôsob, ako to obísť. Stačí na to jedna vec.

Ako sa staráte o biele ponožky?

Biele ponožky sú pre dámy a pánov nevyhnutnou položkou. Väčšina z nás má v šatníku niekoľko párov bielych ponožiek. Bohužiaľ, často ich vymieňame, pretože nie je jednoduché udržať ich snehobiele dlhšie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Úžasná potravina, ktorá vám zníži cholesterol o polovicu. Dajte si ju ale v správny čas

Materiál bielych ponožiek často na spodnej strane zbehne. Ponožky sa zašpinia, keď v nich chodíme a trénujeme, a dokonalú belosť nie je ľahké obnoviť. Nie každý vie, že na to existuje jednoduchý spôsob.

Biele ponožky môžu získať späť svoju farbu, ak ich správne vyperieme. Na pranie musíme použiť jeden nenápadný predmet, ktorý zvyčajne končí v koši. Ako vybieliť biele ponožky?

Toto je spôsob, ako obnoviť biele ponožky

Biele ponožky môžu získať späť svoju predchádzajúcu farbu. Nemusíme ich po niekoľkých noseniach vyhadzovať. Stačí použiť jeden jednoduchý trik. Hodiť sa vám budú vajíčka, presnejšie vaječné škrupiny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Priložte si túto zeleninu na boľavé kĺby na toľkoto minút a zbavíte sa bolesti

Rozdrvte vaječné škrupiny a vložte ich do vrecka na bielizeň. Vrecko pevne uzavrite a hoďte ho do bubna práčky spolu s bielymi ponožkami. Celé to vyperte ako zvyčajne. Táto metóda bude fungovať nielen na ponožky.

Môžete vybieliť nielen ponožky

Vaječné škrupiny dokážu zázraky, keď chcete vybieliť ponožky. Táto metóda však nebude fungovať len v tomto jednom prípade. Kedy ešte sa oplatí pridať vaječné škrupiny do prania?

Vaječné škrupiny môžete pridať aj vtedy, keď chcete vybieliť záclony. Táto metóda je účinná aj v prípade obrusov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *