Skombinujete cibuľu so zubnou pastou. Toto kombo rieši problém veľa ľudí

cibula zubna pasta

Kombináciou cibule a zubnej pasty vyriešite zásadný problém, ktorý sa týka mnohých ľudí. Tu je návod, ako na to.

Môžete skombinovať cibuľu a zubnú pastu a získate niečo naozaj úžasné. Je to aj vďaka viacerým vlastnostiam cibule, ktorá je zeleninou, ktorá sa hojne využíva pri varení, ale dá sa použiť rôznymi spôsobmi, pretože má naozaj veľa výhod.

V skutočnosti má cibuľa okrem rôznych výhod aj silné antimikrobiálne, antibakteriálne, protizápalové a protiplesňové pôsobenie.

Má tiež dekongestívnu a expektoračnú funkciu. Konzumácia cibule prospieva srdcu a predchádza srdcovým problémom. Chráni tiež tepny a krvný obeh.

Ale nielen preto, že cibuľa má močopudnú funkciu a podporuje vylučovanie odpadových látok. Určite ste však nikdy neskúšali kombinovať cibuľu so zubnou pastou na zuby. Získate tým niečo, čo rieši bežný problém a v Latinskej Amerike i mimo nej sa stáva naozaj populárnym.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po tejto živine sa paradajky rozrastú ako šialené. Potrebnú ingredienciu máte v kuchyni

Zubná pasta je vytvorená na použitie pri ústnej hygiene, ale jej zložky fungujú aj v iných situáciách. Hlavným účelom zubnej pasty je teda nepochybne udržiavanie čistoty zubov a zvyčajne obsahuje vodu, fosforečnan vápenatý a iné zahusťujúce spojivá.

Má však niekoľko alternatívnych použití. V skutočnosti sa zubná pasta môže používať napríklad na bielenie nechtov, čistenie papúč, odstraňovanie škvŕn, odstraňovanie príborov, odstraňovanie odolných pachov a mnohé ďalšie. Pozrime sa však, čo dokáže v kombinácii s cibuľou.

Cibuľa a zubná pasta: toto je to, čo môžete vytvoriť

Kombináciou cibule a zubnej pasty môžete vytvoriť krém. Nebudete však potrebovať len tieto dva produkty. V skutočnosti budete musieť pridať aj polievkovú lyžicu jedlej sódy a polovicu nádoby Vaporub (Vaporizing rub menthol prieduškový) . Dávky cibule a zubnej pasty sú vždy jedna polievková lyžica oboch.

Cibuľa by sa však nemala používať týmto spôsobom, ale mala by sa z nej pripraviť šťava. Na to stačí vziať cibuľu a odstrániť vonkajšiu šupku. Umyte ju a potom ju nakrájajte na mesiačiky a prejdite cez odstredivku. Potom budete musieť získanú zmes prefiltrovať, aby ste mohli použiť len šťavu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Metabolizmus sa po 40-tke spomalí. Jedzte toto a naštartujete ho

Zubná pasta a cibuľový krém na brucho s priľnavou fóliou

Kombináciou produktov, ktoré sme už spomenuli, získate krém na chudnutie, ktorý vám môže veľmi pomôcť. Stačí, ak si ho nanesiete na brucho alebo kdekoľvek si myslíte, že ho potrebujete, a prekryjete ho potravinovou fóliou. Môžete ho používať ráno aj večer a krém môžete uchovávať v nádobe s viečkom.

Samozrejme, že krém nebude robiť zázraky a budete sa musieť aj zdravo stravovať a piť veľa vody. Jediné, čo musíte urobiť, je vyskúšať ho aj vy a uvidíte, či dosiahnete výsledky, o ktorých mnohé ženy tvrdia, že ich majú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *