Slováci si začínajú nosiť na hroby špagety. Takto im to pomáha

spagety cintorin

Keď pôjdete na Sviatok všetkých svätých navštíviť hroby svojich blízkych, okrem sviečok a kvetov si so sebou vezmite… špagetové rezance! Áno, vieme, že to znie zvláštne, ale na 1. novembra vám to prinesie veľmi užitočný trik. Keď ho raz vyskúšate, budete si tento výrobok vždy brať so sebou na cintorín.

Niektoré triky vyzerajú na prvý pohľad smiešne, ale potom sa ukážu ako veľmi užitočné. Medzi ne patrí aj trik so špagetovými cestovinami, ktorý je na 1. november ideálny. Tenké, dlhé pramene sa môžu hodiť veľmi neokázalým spôsobom.

Prečo si vziať špagety na cintorín?

Jesť cestoviny na cintoríne je dosť exotický nápad. Ani u nás nie je zvykom „deliť sa“ o jedlo s mŕtvymi. Prečo teda nosiť špagety na cintorín? Existuje na to veľmi dobrý dôvod! Tento výrobok sa vám môže veľmi hodiť pri zapaľovaní sviečok.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto sa stane, keď začnete každé ráno piť vodu s citrónom s vašim telom

Určite ste si už mnohokrát popálili prsty, keď ste sa snažili použiť obyčajné zápalky alebo tradičný zapaľovač na zapálenie knôtov sviečok v hlbokých krytoch. Dlhé a úzke vlákna cestovín tento problém raz a navždy vyriešia. A čo je najlepšie, tento jednoduchý trik môžete použiť na 1. novembra, aj keď so sebou nemáte príslušenstvo na zapaľovanie sviečok.

Ako použiť trik s cestovinami na 1. november?

Ak chcete použiť trik s cestovinami, musíte si na cintorín vziať surové špagetové vlákna. Mali by ste ich zabaliť tak, aby sa počas prepravy nerozbili. V opačnom prípade nebudú správne plniť svoju funkciu. Ak chcete použiť špagetové rezance na zapálenie hlbokej sviečky, jednoducho zapáľte koniec.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Chcete mať doma silnejšiu Wi-fi? Dajte router preč od týchto zariadení

Môžete to urobiť pomocou zápalky alebo zapaľovača. Ak nemáte ani jednu z týchto vecí, jednoducho vložte niť do už horiacej sviečky a počkajte, kým začne horieť. Potom ju pripevnite k nezapálenému knôtu sviečky a máte hotovo! Tento trik je užitočný nielen na 1. novembra. Môžete ho použiť vždy, keď pôjdete na hroby svojich blízkych.

Prečo práve špagety?

Trik so zapálenou sviečkou môžete urobiť len pomocou špagiet. Dôvod je jednoduchý. Len tento druh cestovín má správny tvar. Dlhé, úzke vlákna sa dajú ľahko zapáliť a zasunúť do sviečky. Špagety alebo trubičky sú oveľa kratšie, takže ich použitie nemá zmysel. Budú rovnako nepohodlné ako zápalky a rovnako ako ony vám nezaručia, že knôt zapálite bez toho, aby ste si popálili končeky prstov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *