Takto otvoríte zámok pomocou zápaliek. Stačí ju zapáliť a je to

zamok zapalky

Zaujíma vás, ako otvoriť zámok bez kľúča? Tento dômyselný trik funguje na staré visiace zámky, ktoré sa nedajú otvoriť a kľúče od nich sa už dávno stratili. Stačia vám na to dva balíčky zápaliek a s hrdzavým zámkom si hneď poradíte.

Visiace zámky, najmä tie staré, sú také silné, že ich bez správneho kľúča nie je možné otvoriť. Ak nevyhnutne potrebujete takýto zámok zneškodniť, naučte sa trik so zápalkami, ktorý si poradí aj s tým najhrdzavejším mechanizmom.

Ako otvoriť zámok bez kľúča?

Stratili ste kľúč od visiaceho zámku v garáži a teraz sa ho snažíte otvoriť? V tomto prípade môžete zavolať odborníka alebo použiť nejaký dômyselný trik, ktorý vám pomôže problém rozlúsknuť. Potrebujete dva balíčky zápaliek, misku a nôž.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Listy paradajok a uhoriek žltnú? Vyrobíte si to doma a zachráni ich to

Vyberte zápalky a začnite z nich do misky zoškrabávať síru. Je to časovo náročné, ale konečný výsledok stojí za to. Keď je všetka síra v miske, musíte ju rozdrviť na hladký prach. Môžete to urobiť rukoväťou noža. Potom vezmite trochu prachu a sypte ho do kľúčovej dierky, kým nebude plná. Potom zlomte jednu zápalku na polovicu a vložte ju do kľúčovej dierky spolu so sírou.

Zapáľte hlavičku a odložte visiaci zámok. Plameň sa dostane až k síre a potom nastane malý výbuch, ktorý uvoľní zámok vo vnútri visiaceho zámku. Tým sa zámok otvorí pomocou šikovného triku. Nepotrebujete na to silu, stačí pracovať s fyzikálnymi zákonmi, ktoré sú nemilosrdné a dokážu zneškodniť akýkoľvek mechanizmus.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prebuďte črevá, naštartujte metabolizmus, zastavte proces starnutia. Začnite jesť toto

Ďalší spôsob, ako otvoriť zámok bez kľúča

Nemáte po ruke zápalky? Čo tak trik s kovovými kľúčmi, ktoré sú dostupnejšie? Stačia vám dva kľúče (také, aké sa používajú na skrutky), ktoré vložíte do hornej konzoly (časť visiaceho zámku v tvare písmena U) tak, aby sa navzájom dotýkali. Vytvoríte tak uhol približne 60 stupňov. Teraz oba kľúče pevne stlačte (priblížte ich ešte bližšie k sebe), aby praskla konzola a uvoľnil sa zámok. Visiaci zámok sa zničí a vy získate prístup k svojim veciam.

2 Replies to “Takto otvoríte zámok pomocou zápaliek. Stačí ju zapáliť a je to

  1. SMER ???? Ubožiaci Slovaci som zvedavy či bude dobre za Fica…🤦neviem či na svete je ešte sprostejši narod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *