Takýto hnus predávali Slovákom v predajni Lidl. Keď uvidíte to mäso, príde vám zle

lidl

V obci Nováky sa nedávno odohral prípad, ktorý zaťažil známu predajňu Lidl. Zákazníčka si zakúpila balenie bravčovej krkovičky s nádejou, že jej manžel si užije lahodné rezne. Avšak, objavila v balení niečo, čo jej chuť úplne zmarilo. Píše o tom portál zoznam.sk

Neidentifikovaný Objekt

Keď zákazníčka otvorila balenie mäsa, našla v ňom zelené útvary, približne veľké ako malíček, ktoré popísala ako „nechutné“. Zákazníčka, zaskočená a znechutená, objav následne zverejnila a varovala ostatných, aby boli opatrní pri nákupe v predajni. Na mäse bolo vidno, že je ešte v záruke a mala šaržové číslo 25623B21.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Poliaci chvália slovenskú atrakciu vo Vysokých Tatrách. Láka ich Ľadový dom

Reakcie a Vysvetlenia

Tento príbeh vyvolal na sociálnych sieťach množstvo reakcií, pričom niektorí komentujúci uviedli, že mohlo ísť o “stresové mäso”. Jozef, iný komentujúci, tvrdil, že takéto prípady sú bežné, či už kvôli prechladnutiu alebo očkovaní, a je to podľa neho hnis. Yvett, ktorá sa o tejto téme rozprávala, vysvetlila, že ide o absces, ktorý je skrytou vadou mäsa. Pripomenula, že mäsiari pri rozrábaní mäsa občas nájdu takýto hnisavý úkaz, ktorý môže byť spôsobený rôznymi udalosťami počas života zvieraťa.

Verejná Osrpavedlnosť od Lidl

Spoločnosť Lidl reagovala na celú situáciu verejným ospravedlnením. Uviedli, že objav by mohol byť abscesom, skrytou vadou, ktorá nie je voľným okom viditeľná, a ospravedlnili sa zákazníčke za zlý zážitok. Dodali, že o probléme informovali dodávateľa a požiadali zákazníčku, aby sa s nimi skontaktovala.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci budú mať návštevy. NBS chce vedieť, koľko majú peňazí a ako míňajú

Tento incident pripomína spotrebiteľom, aby boli opatrní a dôkladne si skontrolovali tovar, ktorý nakupujú. Lidl sa za celý incident ospravedlnil a informoval dodávateľa o tomto probléme, ale zdá sa, že to nevyriešilo nepokoje verejnosti okolo kvality mäsa dostupného v predajniach.

krkovicka2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *