Tento nápoj pijú celebrity. Dodáva vám sviežosť a zoštíhľuje

pexels lukas 293410

Hollywoodske hviezdy žiaria na červených kobercoch a ich postavu a zdravie obdivujú milióny ľudí na celom svete. Jedným z najnovších hitov z Los Angeles je switchel, známy aj ako elixír krásy. Na jeho prípravu si vôbec nemusíte kupovať letenky do Spojených štátov.

Oslnivý vzhľad hviezd je dielom mnohých imidžových špecialistov, odborníkov na výživu, súkromných kuchárov, fitnes trénerov a plastických chirurgov. Štáb odborníkov sa stará o to, aby vyzerali dokonale takmer za každých okolností. Okrem miliónov na ich bankových účtoch sú dôležité aj zdravé návyky, aby sa o telo starali zvnútra. Najnovší hollywoodsky hit si môžete ľahko zopakovať aj doma.

Domáci energizér

Switchel má svoje korene v Karibiku a koloniálnej Amerike. Kým kedysi hasil smäd lepšie ako voda a dodával energiu poľnohospodárom, dnes sa stal hitom hollywoodskych celebrít.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Rozumní majitelia áut si v zime vždy dávajú bublinkovú fóliu do auta

Hoci to môže znieť exoticky, ingrediencie nie sú také nedostupné, ako by ste si mohli myslieť – ľahko ich nájdete vo väčšine obchodov.

Obľúbený nápoj posilňuje imunitu, pomáha v boji proti infekciám dýchacích ciest, prospieva tráveniu, má zahrievací účinok a zlepšuje krvný obeh. Switchel tiež podporuje chudnutie tým, že stimuluje metabolizmus. Citrónová šťava robí z tohto nápoja vitamínovú bombu.

Hollywoodsky elixír krásy je nápoj, ktorý sa naozaj oplatí zaradiť do každodenného jedálnička. Je nielen chutný a zdravý, ale má aj priaznivý vplyv na váš vzhľad a celkovú pohodu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Urobte si zásoby týchto korenín v zime. Budú vás chrániť pred chorobami a zápalmi

Switchel

Zloženie: 1:

Voda (najlepšie minerálna),
1-2 PL jablčného octu,
1-2 PL citrónovej šťavy,
javorový sirup,
1 lyžička strúhaného zázvoru.

Spôsob prípravy:

Do pohára pridáme nastrúhaný zázvor a rovnaké množstvo jablčného octu a citrónovej šťavy.
Doplňte minerálnou vodou a podľa chuti pridajte javorový sirup.
Dôkladne premiešajte a nechajte v chladničke odstáť 12 hodín.
Po uplynutí tejto doby je nápoj pripravený na pitie. Javorový sirup môžete nahradiť naším chutným poľským medom, ktorý je skvelý na posilnenie imunity. Je tiež dobré pripraviť si switchel vo väčšom množstve, aby ste proces nemuseli opakovať každý deň. V chladničke vydrží až týždeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *