To je nechutné. Pozrite, čo mal Kollár vypisovať dievčaťu. Veď je to ešte dieťa!

boris kollar

Podnikateľ a právnik Zoroslav Kollár pokračuje v odhaľovaní kontroverzných informácií o súčasnom predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi aj po parlamentných voľbách (video na konci článku)

Zoroslav Kollár, autor piatich značných videozáznamov, opäť prichádza s nekompromisnými tvrdeniami, ktoré vrhajú tieň na šéfa strany Sme rodina a predsedu parlamentu. V jeho najnovšom videu, ktoré nedávno zverejnil, sa Kollár zaoberá údajným sexuálnym správaním Borisa Kollára voči neplnoletým dievčatám.

Tento nový obsah prichádza na verejnosť po sérii škandálov, ktoré Boris Kollár zažil pred parlamentnými voľbami v súvislosti so svojím súkromným životom a jeho vzťahmi so svojimi expartnerkami. Niektorí tvrdia, že tieto škandály prispeli k porážke strany Sme rodina vo voľbách, ktorá sa už nedostala do parlamentu.

Zoroslav Kollár tvrdí, že Boris Kollár mal sexuálne kontakty s neplnoletými a že viedol nemorálnu korešpondenciu so ženami, ktoré ešte nedosiahli vek 18 rokov. Právnik Zoroslav Kollár tvrdí, že tieto činy by mohli spadať pod trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa a ohrozenie mravnej výchovy mládeže.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte to doma a stačí to zmiešať. Prach sa vám prestane usadzovať

V rámci videa Zoroslav Kollár predstavuje textové správy, ktoré údajne pochádzajú od Borisa Kollára, a ktoré dokazujú jeho nevhodné správanie voči mladým ženám. Podnikateľ tiež tvrdí, že niektoré z týchto žien nemali ani 18 rokov.

„Pravda je taká, že toto štátne vozidlo so štátnymi zamestnancami za štátne peniaze prišlo do Dubnice nad Váhom vyzdvihnúť jednu 17-ročnú dievčinu. Tú mala posádka auta odviezť do Bratislavy a potom naspäť. V aute si sedel ty, Boris. A chcel si túto dievčinu odviezť do Bratislavy, vo svojom dome, a v spálni, kde sa robia deti, ako si sám povedal, mať s touto dievčinou pohlavný styk a potom ju zasa poslať domov. Dobre to máš vymyslené ty beťár. Hovorí sa tomu ambulantný sex,“ hovorí Zoroslav Kollár vo videu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto dve zvláštne ovocia a začnete chudnúť

Zoroslav Kollár porovnáva Borisa Kollára k pavúčiemu samčekovi čiernej vdovy, tvrdiac, že ide do nebezpečenstva, no napriek tomu pokračuje v takýchto činnostiach. Kollár zdôrazňuje, že sex s neplnoletými je vážnym problémom a uviedol, že jeden prípad už obletel sociálne siete, pričom narážal na údajný prípad, kedy Boris Kollár mal zvádzať dcéru jedného občana.

Zoroslav Kollár uzavrel svoje video tým, že to nie je jeho posledné odhalenie a že sa chystá priniesť nové informácie o ďalších osobách, vrátane bývalého podpredsedu vlády pre legislatívu a strategické plánovanie, Štefana Hollého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *