Ukrajinské dievčatá brutálne týrali len 13-ročnú Slovenku. Niekoľko hodín ju mučili

ukrajinyk tyrali slovenku policia nemecko

V nemeckom meste Meissen došlo k alarmujúcemu incidentu, keď skupina školáčok ukrajinskej národnosti vo veku 12 až 17 rokov zaútočila na 13-ročné dievča zo Slovenska. Podľa informácií, ktoré priniesol nemecký portál Bild, bolo dievča údajne držané a týrané počas päťhodinového obdobia.

Útok vo svetle dňa

Incident sa odohral v sobotu ráno v mestskom parku, kde sa dievčatá nachádzali. Podľa správ, 13-ročná Slovenka bola prepadnutá okolo deviatej hodiny, pričom nemala šancu brániť sa proti prevahe útočníčok. Tínedžerky ju násilne zatiahli do opusteného domu, kde ju zviazali a brutálne mlátili, pričom údajne použili aj palicu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Novinka na Slovensku. Z obchodu už len tak ľahko neodídete, ak nemáte toto

Dlhé hodiny utrpenia

Zranené dievča bolo prepustené až okolo druhej popoludní, čím sa skončilo päť hodín jej mučenia. Po úteku z budovy sa Slovenka sotva dokázala dopraviť k lekárovi, aby vyhľadala naliehavú medicínsku pomoc.

Rýchla reakcia polície

Nemecká polícia zareagovala promptne a štyri útočníčky boli krátko po incidente lokalizované a zadržané. Momentálne prebieha vyšetrovanie s ohľadom na obmedzenie osobnej slobody a ťažké ublíženie na zdraví. Vyšetruje sa tiež, či mohol byť čin zachytený na video, čo by mohlo poskytnúť ďalšie dôkazy.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Dajte kartón do koša na odpadky a vyriešte nechutný problém

Neznámy motív

Dôvody, ktoré viedli k tomuto násilnému činu, zostávajú zatiaľ neznáme a sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Tento prípad vyvoláva vážne otázky o bezpečnosti a medzikultúrnom napätí v rámci komunít po celej Európe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *