Žiletkou prejdite po hubke na riad. Ušetrí vám to čas a peniaze

hubka

V čase rastúcich cien výrobkov a služieb hľadáme spôsoby, ako zvýšiť náš domáci rozpočet. Zvyčajne sa potom rozhodneme pre rôzne úspory. Najviac nám vo vreckách zostane, keď prestaneme míňať peniaze na drobnosti, ktoré by ešte mohli poslúžiť. Pomôže nám v tom holiaci strojček a hubka na riad.

Existuje veľa fantastických domácich spôsobov, ako pomôcť ušetriť peniaze a zároveň sa postarať o životné prostredie.

Mnohé z týchto ingrediencií môžeme často použiť na starostlivosť o kvety alebo na odradenie škodcov zo záhrady. Ukazuje sa, že podobné riešenia môžeme použiť aj v kategórii domácnosť a kozmetika. Ako na to?

Netradičné využitie hubky na riad. Pomôže vyriešiť jeden problém

Ak používate jednorazové holiace strojčeky, veľmi dobre viete, ako rýchlo sa môžu otupiť. Nemusíte však tak často míňať peniaze na nové. Stačí siahnuť po dvoch domácich trikoch, ktoré vám žiletku naostria a pomôžu vám ušetriť veľa peňazí. Jeden z trikov nájdete na profile @smart_tricks na Instagrame.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Majú to všetky obchody. Jedzte na raňajky a vyženie vám usadeniny z čriev

Video ukazuje, ako nabrúsiť žiletku pomocou drhnúcej hubky. Stačí opakovane trieť žiletku o drsnú stranu hubky v opačnom smere, ako sa holí. Po niekoľkých okamihoch bude ako nová. Mnohí ľudia sú na túto metódu zvedaví a dávajú nám o nej vedieť v sekcii komentárov.

Nápomocná nie je len hubka. Pozrite sa do skrine a rovnako rýchlo nabrúsite aj holiaci strojček

Ukázalo sa, že týmto spôsobom možno použiť nielen hubku na drhnutie. Ak máte v šatníku staré džínsy alebo kus takejto látky, bude to fungovať rovnako dobre. Stačí, ak tkaninu pretriete žiletkou a za pár okamihov bude dokonale nabrúsená.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci ich v obchode obchádzajú. Čistia črevá a podporujú mozog

Takto pripravený nástroj môžete opäť použiť na holenie vlasov alebo starostlivosť o oblečenie pred príchodom jesene. Ako na to? Žiletkou môžete trieť svetre alebo blúzky, ktoré chcete zbaviť vrások.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *