Dajte si pohár vody pod posteľ a zbavte sa negatívnej energie

pohar vody energie

Mnohí ľudia majú v blízkosti postele pohár s vodou pre prípad, že by mali počas noci veľký smäd. V tomto prípade však ide o niečo úplne iné. Zistite, aké využitie má pohár vody pod posteľou.

Mnoho ľudí má problémy so zaspávaním. Ležia v posteli a spánok neprichádza. Je vám to povedomé? Ak aj vy patríte do tejto skupiny, pravdepodobne zvyčajne skončíte nervóznym vrtením a časom sa dokonca rozčúlite. Okrem toho vám k zaspávaniu nepomáha ani pocit únavy a myšlienky, ktoré vám víria v hlave. Ukazuje sa, že na to existuje jednoduchý a účinný spôsob – pohár vody pod posteľou.

Na čo slúži pohár vody pod posteľou?

Ukázalo sa, že voda je silný prvok, ktorý podľa vedy Feng Shui znamená bohatstvo, prosperitu a veľkú energiu. Prechádza do rôznych stavov koncentrácie, čo sa považuje za spojenie s tokom informácií a kontaktov. Tým, že je voda v neustálom pohybe a je zdrojom života, je tiež symbolom zmeny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slovensku hrozí katastrofa. Jedovatá skládka otrávi najväčšie zásoby pitnej vody

Za zmienku stojí aj to, že práve ona pohlcuje negatívnu energiu, a preto môže byť nápomocná pri problémoch s nespavosťou. Pred spaním si nalejte vodu do pohára a potom ho umiestnite pod posteľ. Vďaka tejto metóde sa vám podarí zaspať v okamihu.

Ráno, keď sa zobudíte, nezabudnite skontrolovať jeho stav. Ak je voda zakalená a na jej povrchu plávajú bublinky, vedzte, že absorbovala vaše zlé vibrácie a negatívnu energiu. Jednoducho ju vylejte a nasledujúcu noc pohár opäť postavte pod posteľ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Našli ste si kúsok pásky cez zámok na dverách? Okamžite konajte

Ako ľahko zaspať?

Pohár vody pod posteľou nie je jediným riešením. Dobrý nápad je ísť spať v ponožkách, pretože v okamihu zahrejú cievy. Zaspávanie urýchli aj relaxačná hudba alebo podcast. Je tiež dobré pracovať na svojom dýchaní alebo mesačnom dýchaní.

Táto metóda spočíva v nádychu a výdychu len cez ľavú nosnú dierku. Veľmi dobrým zvykom je pravidelne vetrať spálňu a zbaviť sa všetkých elektronických zariadení. Vyžarujú škodlivé modré svetlo, ktoré nám veľmi často bráni v zaspávaní.

Pitie bylinkového nálevu z medovky, harmančeka alebo valeriány výrazne zlepší spánok. To isté platí aj o aromaterapii, najlepšie s éterickými olejmi s vôňou levandule, ktoré okamžite upokojujú nervy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *