Dajte si tieto tri tajné prísady a telo vám začne spaľovať tuky samo

napoj

Okrem cvičenia je možné podporiť chudnutie zmesou z troch prísad, ktoré zrýchľujú metabolizmus a podporujú spaľovanie tukov. Ide o škoricu, med a kokosový olej. Existuje mnoho prírodných kombinácií, ktoré zrýchlia metabolizmus a pomôžu vám tak lepšie spaľovať tuky. Samozrejme aj toto musíte podporiť fyzickou aktivitou, ale dobrá správa je, že to pôjde ľahšie a rýchlejšie.

Tri tajné prísady, ktoré sa dajú pridať aj ako dochucovadlo do kávy, pozostáva zo škorice, kokosového oleja a medu. Pre bohatšiu chuť môžete pridať aj kakaový prášok.

Škorica

Škorica je skvelý antioxidant s úžasnými protizápalovými účinkami. Je vhodná pri cukrovke, pretože znižuje hladinu krvného cukru. Podporuje chudnutie hlavne tým, že dodáva pocit sýtosti, takže vás prejde túžba po prejedaní. O chorobách, na ktoré pomáha škorica, sme písali na webe už skôr.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Metabolizmus sa po 40-tke spomalí. Jedzte toto a naštartujete ho
kokos

Kokosový olej

Web Healthline uvádza, že kokosový olej obsahuje veľa zdravých tukov, ktoré sa v tele neukladajú. Na chudnutie je kokosový olej dôležitý hlavne preto, že urýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie kalórií.

Med

Med je silný prírodný liek. Obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sú pre zdravie úplne kľúčové. Ďalej zvyšuje hladinu HDL (dobrého) cholesterolu a LDL (zlý) cholesterol naopak znižuje. Výpočet zdravotných problémov, na ktoré vám pomôže med, je skutočne dlhý. Na chudnutie je vhodný surový, nepasterizovaný a nespracovaný, ktorý je plný prospešných látok. Napriek tomu, že je med sladký, podporuje zdravú telesnú váhu, ako potvrdzuje aj dietetička Jerlyn Jones.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto tri zložky a pite pred raňajkami. Boky a brucho začnú miznúť

Recept na chudnúcu zmes do kávy

Čo budete potrebovať?

  • 1 až 2 čajové lyžičky škorice
  • 1,5 dcl kokosového oleja
  • 1dcl medu

Postup prípravy receptu

Zmiešajte všetky ingrediencie, aby ste získali jednoliatu zmes. Zmes uchovávajte v uzatvárateľnej nádobe bez prístupu vzduchu.

Aplikácia a dávkovanie

Každé ráno si pridajte do teplej kávy namiesto cukru a mlieka jednu až dve čajové lyžičky zmesi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *