Do lietadla so sebou nosí obliečku na vankúš. Šetrí mu to peniaze a nervy

cestovanie

Keď sa chystáte na dovolenku, oplatí sa poznať niekoľko šikovných trikov, ktoré vám uľahčia cestovanie. Nielenže vám pomôžu pri balení, ale môžu vám tiež pomôcť vyhnúť sa mnohým nepríjemnostiam. Preto sa oplatí hodiť si do kufra obliečku na vankúš. Na čo?

Chystáte sa na vysnívanú dovolenku lietadlom? Radšej si do kufra pribaľte obliečku na vankúš. Hoci sa to môže zdať zvláštne, tento trik sa často hodí. Ak si chcete na dovolenke ušetriť nervy, peniaze a vyhnúť sa stresu, radšej poznajte nasledujúce spôsoby, ktoré vám v tom pomôžu.

Uložte si obliečku na vankúš do kufra. Neskôr sa za to poďakujete

Ak máte doma obliečku na malý vankúšik typu jazmín, nezabudnite si ju vziať so sebou do kufra. Prípadne môžete použiť obliečku na vankúš na krk, keď budete cestovať. To všetko preto, aby ste v krízovej situácii nepreplatili príliš veľkú hmotnosť batožiny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Čech našiel spôsob, ako predĺžiť životnosť tužkových bateriek

Tento trik zdieľala používateľka TikTok @katkamalani na svojom profile. Odporúča, aby ste v takom prípade jednoducho preložili časť svojho oblečenia do obliečky na vankúš, čím znížite hmotnosť svojho kufra.

Obliečka na vankúš sa v mnohých leteckých spoločnostiach nepovažuje za batožinu, takže týmto spôsobom môžete výrazne ušetriť na poplatkoch za nadbytočnú batožinu, ako uvádzajú aj ďalší používatelia TikToku v časti komentárov pod videom.

@katkamalani I’ve done this so many times #didyouknow #flighthack #travel #tipsandtricks ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Aj tieto triky sa oplatí poznať pred cestou. Nestojí to nič a výrazne vám to uľahčí cestu.
Pred cestou sa oplatí poznať viac ako len trik s obliečkou na vankúš. Ak si doma farbíte vlasy, pravdepodobne máte veľa nepoužitých krytov, ktoré sa dodávajú s mnohými farbami. Keď sa balíte na dovolenku, môžete ich bez obáv použiť alebo jednoducho siahnuť po fóliových kúpacích čiapkach. Jednoducho si ich omotajte okolo podrážok topánok, aby ste si nezašpinili oblečenie, ktoré tiež vložíte do tej istej tašky alebo kufra. Dobrým nápadom je aj správne chrániť fľaše s tekutinami pred vyliatím ich obsahu. Na tento účel na ne umiestnite potravinovú fóliu a obal iba uzavrite. Takto sa vám nič nevyleje.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Baba Vanga poradila 6 rád, ako získať peniaze a šťastie. Je to jednoduché

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *