Ľudia začali dávať namiesto prášku do práčky ústnu vodu. Toto to urobí

pracka 2

Hodili ste oblečenie do práčky, vzali zmäkčovač a zistili, že fľaša je prázdna? Nič sa nedehje! Nemusíte bežať do obchodu pre nový prací prostriedok. Výrobok z kúpeľne vám v takýchto núdzových situáciách pomôže. Vaše oblečenie bude osviežené ako nikdy predtým.

V obchode nájdete množstvo pracích prostriedkov: kapsuly, tekutiny, parfumy atď. Predovšetkým sa líšia cenou a vôňou. Keďže sa musí prať pomerne často, pracie prostriedky sa rýchlo minú. V návale povinností môžeme zabudnúť kúpiť nové. Spomenieme si až pri praní, keď chceme vyliať uzáver do zásuvky a uvidíme prázdnu fľašu.

Čím nahradiť prostriedok na pranie? Vezmite z kúpeľne a uzáver vylejte do práčky

Niektorí ľudia perú každý týždeň, iní si nevedia predstaviť deň bez nastavenia práčky. Z tohto dôvodu sa prášky a tekutiny v krátkom čase opotrebujú a my musíme pravidelne chodiť do obchodu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte takéto brucho alebo oči? Môže za to priveľa konzumácie soli

Ak chcete ušetriť peniaze alebo ak sa ocitnete v krízovej situácii, že nemáte prací prášok, siahnite po výrobku, ktorý používate každý deň na hygienu. Hovoríme o ústnej vode. Nalejte 60 ml priamo do bubna a zapnite štandardný program.

Tento nápad sa vám môže zdať zvláštny, ale keď potom vyberiete oblečenie z práčky, sami uvidíte, ako krásne vonia. Vďaka tekutine bude vaše oblečenie čisté, svieže a dezinfikované. Okrem toho pomôže odstrániť škvrny. Tento trik je obzvlášť užitočný pri praní uterákov alebo utierok.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nevyhadzujte zátku z fľašky oleja. Ma skrytú funkciu, o ktorej vie málo ľudí

Domáci zmäkčovač tkanín. Ocot nie je jediný nápad

Zmäkčovač tkanín udržiava oblečenie mäkké, uľahčuje žehlenie a dodáva príjemnú vôňu, preto ho tak radi používame. Rastúce životné náklady a naša starostlivosť o životné prostredie znamenajú, že hľadáme lacnejšie a ekologickejšie alternatívy.

Okrem ústnej vody veľmi dobre funguje ocot, ktorý pomáha udržiavať živé farby tkanín a odstraňuje nepríjemné pachy. Druhou osvedčenou metódou je esenciálny olej s vôňou podľa vlastného výberu, napríklad levanduľa, ruža, mäta alebo citrón. Stačí naliať trochu do zásuvky a dodať bielizni sviežu a príjemnú vôňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *