Migranti na Slovensku sú teroristi? Maďari zverejnili tajný dokument, ktorý šokuje o migrantoch

migranti na slovensku 2023

V Budapešti dnes zverejnili dôležitý dokument, ktorý vrhá svetlo na národno-bezpečnostné aspekty nelegálnej migrácie v južnej, teda srbskej hranici. Správa, ktorú vypracovali maďarské tajné služby, naznačuje, že teroristické organizácie, ako Al-Káida, Islamský štát a afganské vládne hnutie Taliban, majú v regióne svoje prsty v riadení nelegálnej migrácie.

Podľa tajných služieb tieto organizácie stupňujú agresiu na hraniciach, čo predstavuje vážnu hrozbu pre národnú bezpečnosť.

Maďarská vláda reaguje na túto situáciu pripravovaním ďalších národných konzultácií, v rámci ktorých sa plánuje položiť voličom otázky týkajúce sa nelegálnej migrácie. Táto kampaň už začala, a vládni politici ju spájajú so zvýšenou hrozbou terorizmu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Geniálny trik na mäkké a nadýchané uteráky ako z reklamy

Práve včera zverejnili správu tajných služieb, ktorá mala byť odtajnená na požiadavku vládnych poslancov, aby verejnosť bola informovaná o kritickom stave v južnej hraničnej oblasti a o náraste agresivity nelegálnych migrantov.

Najdôležitejším zistením tejto správy je, že migračné trasy sa stali potenciálnou cestou pre teroristické organizácie. Maďarský štátny tajomník pre zahraničný imidž, Zoltán Kovács, tvrdí, že okrem organizovaných kriminálnych skupín riadia nelegálnu migráciu aj radikálne skupiny.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Začnite hladkať vaše paradajky v záhrade a ostanete prekvapení, čo sa stane

Toto konštatovanie je dôvodom, prečo politici vyzývajú voličov, aby sa aktívne zúčastnili na národných konzultáciách.

V snahe zabezpečiť južnú hranicu a zmierniť riziko terorizmu Srbská polícia pokračuje v raziách v pohraničnej oblasti a úspešne likviduje tábory nelegálnych migrantov.

V posledných dňoch maďarská polícia nezaznamenala žiadne prípady nelegálneho prechodu cez hraničný plot, pričom počet takýchto incidentov sa znížil na nulu. Situácia zostáva dynamická a vyžaduje ďalšie pozorné sledovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *