• 4 júna, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 5minúty čítania

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Mimozemšťania žijú medzi nami už dlho, tvrdí vedec napojený na CIA

Dr. Garry Nolan, nominovaný na Nobelovu cenu, vyhlásil, že si je stopercentne istý, že medzi nami ľuďmi žijú mimozemšťania alebo mimozemský život.

Nie je to však v takej podobe, ako to propagujú filmy. Tieto inteligentné formy života žijú skôr veľmi nenápadne.

Nolan použil analógiu s historickými udalosťami a prirovnal možné stretnutia s mimozemšťanmi k prvým pozorovaniam španielskych lodí juhoamerickými kmeňmi, čím naznačil, že ľudia sa s týmito bytosťami mohli stretnúť už skôr bez toho, aby si uvedomili ich skutočnú povahu.

Mimozemšťania medzi nami

Podľa neho tieto inteligentné formy života pravdepodobne využívajú sprostredkovateľov alebo nejakú pokročilú formu inteligencie, namiesto toho, aby sa priamo zamiešali medzi nás v prestrojení za ľudí. Nolan to považuje za skúšku inteligencie, za výzvu na vnímanie prítomnosti týchto entít.

Profesor zo Stanfordu však zdôraznil, že nemá obavy, že by mimozemšťania predstavovali hrozbu pre ľudstvo. Odmietol predstavy o mimozemskej invázii alebo únose a zdôraznil, že jeho záujem spočíva v skúmaní toho, ako by ľudia mohli využiť všetky mimozemské technológie, ktoré by mohli zostať na Zemi.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Nolan ďalej prezradil, že spolupracoval so CIA, kde využíval svoje odborné znalosti v oblasti imunológie na skúmanie zdravotných problémov, ktoré mali osoby údajne ovplyvnené interakciou s neidentifikovanými vzdušnými javmi.

Upozornil na nápadnú podobnosť medzi príznakmi, ktoré sa u týchto pacientov prejavovali, a ochorením známym ako „havanský syndróm“, ktorý bol prvýkrát zaznamenaný na Kube v roku 2016 a postihol niekoľko amerických úradníkov a vojenského personálu umiestneného v zahraničí.

Spolupráca so CIA

Nolan okrem toho tvrdí, že sa zúčastnil na výskumných iniciatívach CIA, ktoré zahŕňali skúmanie materiálov údajne objavených na miestach, kde boli spozorované UFO. Tvrdí, že bol v kontakte s osobami, ktoré buď pracovali, alebo sa v súčasnosti podieľajú na tajných programoch zameraných na reverzné inžinierstvo technológie UFO.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Nolan a právnik Daniel Sheehan prezradili, že v americkom Kongrese nedávno vystúpilo niekoľko informátorov, údajne až šesť. Títo ľudia tvrdili, že boli súčasťou programov pripomínajúcich Roswellský incident, ktoré zahŕňali vyhľadávanie havarovaných UFO a následné snahy o pochopenie a replikovanie ich vyspelých technológií.

Meniaci sa postoj USA k UFO

V reakcii na rastúci záujem o záležitosti súvisiace s UFO prezident Joe Biden minulý rok podpísal zákon, ktorý Pentagónu prikazuje poskytovať vysokopostaveným senátorom tajné správy o všetkých nezverejnených programoch súvisiacich s UFO. Kongres tiež prijal zákon na ochranu informátorov zapojených do takýchto programov.

Prečítajte si tiež: Z tohto sveta: Začína sa prvé verejné vypočutie o UFO za posledných 50 rokov, pozrite si dátum a najznámejšie pozorovania.

Počas vypočúvania v Senáte minulý mesiac však Sean Kirkpatrick, vedúci celoamerického úradu Pentagónu pre reakciu na anomálie (AARO), vypovedal, že stále neexistujú presvedčivé dôkazy o mimozemskom živote.

Podobné články

Záhadný objekt našli na pláži v Austrálii. Ľudia sa nesmú priblížiť. Čo to je?

Záhadný objekt našli na pláži v…

V blízkosti pláže v Austrálii sa…
Šéf šachovej federácie tvrdí, že ho v 90-rokoch uniesli mimozemšťania a takto to opísal

Šéf šachovej federácie tvrdí, že ho…

Bývalý šéf Medzinárodnej šachovej federácie (FIDE)…
Slováci točia na oblohe záhadnú červenú guľu a nikto nevie, čo to je

Slováci točia na oblohe záhadnú červenú…

Slováci na oblohe zaznamenali záhadný objekt…
UFO pristálo v Bolívii, potom zomrelo mimozemské dieťa, tvrdia svedkovia

UFO pristálo v Bolívii, potom zomrelo…

Miestni obyvatelia tvrdia, že pred tým,…
Záhadné svetelné objekty z vesmíru v Kalifornii, čo to bolo?

Záhadné svetelné objekty z vesmíru v…

Na nočnej oblohe nad Kaliforniou a…
Pentagon: V našej slnečnej sústave sa môže nachádzať materská loď mimozemšťanov

Pentagon: V našej slnečnej sústave sa…

Existuje možnosť, že planéty v našej…

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *