Nalejte toto do misky a položte k oknu. Sršne a osy sa k vášmu domu nepriblížia

pexels yamile garcia 12898576

Sršne, osy a včely sú hmyz, ktorý nás môže poriadne ohroziť. Najmä ak sa nechtiac napijeme z pohára, do ktorého takýto hmyz spadol. Prečítajte si náš patent, ako odradiť sršne a mať pokojný spánok vo svojej záhrade.

Ľudia, ktorí sú alergickí na jed sršňov, sa môžu cítiť dosť vystrašení, keď sa tento hmyz objaví v záhrade alebo v okolí domu. Pre vlastnú bezpečnosť je lepšie ich odpudzovať. Máme na to domáci a osvedčený patent.

Ako odradiť sršne?

Hmyz môže byť skutočne nepríjemný, najmä ak si chcete v záhrade pokojne oddýchnuť. Sršne sú jedným z nich, ktoré môžu byť veľmi nebezpečné. Uštipnutie týmto hmyzom sa pre človeka, ktorý je alergický na jed, môže skončiť naozaj zle.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zalejte stopky z čerešní vodou a toto sa začne diať s vašim telom

Preto je lepšie použiť správne opatrenia na odpudzovanie sršňov a dopriať nám pokojný odpočinok. Zistili sme, že dobré sú nielen chemické prípravky, ale aj domáce prostriedky (sršne nemajú radi špecifické vône). Aplikujte ich a sršňov sa zbavíte.

Domáce prostriedky proti sršňom

Tieto prírodné repelenty zabezpečia, že hmyzu neublížite, ale len sa ho zbavíte z okolia okien a záhrady. Vyhnete sa tak používaniu silných chemických látok, ktoré nemusia byť dobré pre životné prostredie. Ako milovníci ekologických riešení a myšlienky nulového odpadu vám to odporúčame o to viac. Tu sú výrobky, ktoré zabraňujú šíreniu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte tieto potraviny každý deň a budete mať sokolí zrak. Rýchlo uvidíte rozdiel

Mätový olej

Sršne neznášajú jeho vôňu. Stačí naliať niekoľko kvapiek na vatu v ich obydlí a položiť ju k oknám a sršňov sa zbavíte v okamihu!

Jablčný ocot

má podobný účinok ako vyššie uvedený olej. Stačí ho naliať trochu do misky a položiť k oknám a jeho vôňa sa bude šíriť vzduchom – odoženie sršne.

Citrónový olej alebo citrónová voda

pre nás aromatické a zdravé, pre sršne neznesiteľné. Ak sa ich chcete zbaviť, zmiešajte vodu s citrónom. Potom ju nalejte do rozprašovača a postriekajte miesta, kde sa tento hmyz zdržiava. Týmto spôsobom ich rýchlo odpudíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *