Takto vyčistíte váš gauč pokrievkou na hrnce

gauc

Je to ústredné miesto v obývacej izbe, na ktorom sa príjemne relaxuje po dlhom dni. Bohužiaľ, je vystavená všetkým druhom nečistôt. Odporúčame vám, ako vyčistiť pohovku.

Čistenie pohovky od vína alebo iných nečistôt nie je jednoduchá záležitosť. Našťastie to zvládnete aj bez chemických prostriedkov z obchodu. Tu je náš patent na čistú a voňavú pohovku.

Ako vyčistiť pohovku?

Škvrna na pohovke je vždy zdrojom značnej frustrácie – najmä ak ide o biele čalúnenie. Na ňom je všetko viditeľné voľným okom a o to ťažšie je odstrániť škvrny od vína alebo mastného jedla. To však neznamená, že musíte celý kus nábytku hneď zakryť fóliou, aby sa nezašpinil.

Máme pre vás niekoľko zaujímavých trikov, ako ľahko vyčistiť pohovku domácimi metódami. Je to veľká pomoc a tieto patenty vám umožnia obnoviť svieži a pekný vzhľad vašej pohovky. Nie sú ani časovo náročné, takže nebudete frustrovaní, keď strávite celý voľný deň čistením pohovky. Tu sú návody, ako rýchlo a šikovne vyčistiť pohovku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite tieto čaje a vaše chudnutie sa urýchli a brucho sa zmenší

Budete potrebovať: pokrievku na hrniec, misku, vodu, handričku a niekoľko čistiacich prostriedkov pre domácnosť. Výsledok, ktorý získate po čistení touto metódou, vás poteší!

Trik na čistú pohovku

Ak chcete vyčistiť pohovku touto metódou, pripravte si veľkú misu a nalejte do nej približne liter vody. Potom pridajte polievkovú lyžicu sódy bikarbóny, tekutinu na pranie a penu na holenie. Všetko dôkladne premiešajte. Voda sa zmení na bielu a na jej povrchu sa vytvorí charakteristická pena. Potom si vezmite veľkú utierku z mikrovlákna. Ponorte ju do vzniknutej zmesi.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tento postrek vykonajte, keď paradajky začnú kvitnúť. Bude veľa plodov

Potom ju poriadne vyžmýkajte. Tkaninu rozprestrite na stôl a do stredu položte pokrievku od hrnca. Teraz zabalte rohy smerom nahor a pripevnite k rukoväti pokrievky. Zviažte gumičkou, aby sa počas používania nerozpadla. Začnite takto pripraveným zariadením utierať pohovku. Predtým použitá pena na holenie vydezinfikuje a osvieži čalúnenie a zanechá príjemnú vôňu.

Týmto spôsobom tiež pozbierate chlpy vášho domáceho maznáčika. Po skončení čistenia si všimnete, že na tkanine použitej tkaniny alebo uteráka zostali všetky nečistoty, prach a iné usadeniny. Je to jednoduchý spôsob, ktorý vždy funguje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *