Ďalší slovenský klenot končí. Kvalitná mliekareň Selce ukončila výrobu

mliekaren selce koniec

Mliekareň Kopanice Selce, dlhoročný líder v regionálnom mliekarenskom priemysle, ohlásila v pondelok nečakané ukončenie svojej činnosti. Táto správa prišla ako šok pre mnohých miestnych obyvateľov, pre ktorých boli výrobky tejto mliekarne synonymom kvality a tradície po viac ako tri desaťročia.

Zamestnanci mliekarne a predstavitelia Roľníckeho družstva Selce potvrdili túto smutnú správu pre portál BBonline.sk. Avšak podrobnosti týkajúce sa dôvodov ukončenia činnosti zatiaľ neboli poskytnuté verejnosti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Každé ráno chrumkajte niekoľko listov tejto rastliny. Potláča chuť na sladké, takže budete chudnúť rýchlejšie

V posledných rokoch sa spoločnosť potýkala s narastajúcimi finančnými problémami. Hlásené straty a pokles tržieb signalizovali narastajúce problémy, ktoré vyústili do tohto nečakaného rozhodnutia. Tento vývoj predstavuje nielen ekonomickú stratu pre región, ale aj koniec dlhoročnej tradície.

Komunita čaká na ďalšie informácie a je zvedavá, aký dopad bude mať zatvorenie mliekarne na lokálny trh a zamestnanosť v regióne. Zatiaľ čo niektorí dúfajú v možné riešenia alebo predaj spoločnosti, iní sa obávajú dlhodobých negatívnych dôsledkov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Ženy po 50-tke by si mali toto striekať na krk, aby vyzerali mladšie

„Milí naši zákazníci, chceme Vám všetkým poďakovať za Vašu priazeň a vernosť. Vieme, že pre väčšinu z Vás boli naše výrobky tie naj a o to viac nás mrzí, že Vám musíme oznámiť nie pre nás potešujúcu správu. Dnešným dňom 27.11.2023 končí Mliekáreň Kopanice Selce.

Ďakujeme všetkým a veríme, že na naše výrobky budete spomínať.“ oznámila slovenská firma na sociálnej sieti.

339287835 1664230434093131 4031480330574225644 n

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *